زمان انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ -

خط و نشان ستاره سپاهان برای لیگ برتری‌ها

هافبک مصدوم سپاهان که چند روزی می شود به تمرینات بازگشته، می گوید که بازیکنان سپاهان در ادامه لیگ برای آبروی خود بازی می کنند.

سراي نور؛جل

ال علی محمدی هافبک تاثیرگذار تیم فوتبال سپاهان که تاکنون با ۷ گل زده، بهترین هافبک لیگ از این حیث به شمار می رود، سه روز پیش از دیدار برگشت برابر فولادخوزستان با مصدومیت روبرو شد و ۵ دیدار آینده تیم خود را تا پایان سال جاری از دست داد.

 

علی محمدی که چند روزی می شود به تمرینات تیم بازگشته است، در گفتگو با “ورزش سه” در خصوص آخرین شرایط خود عنوان کرد: فکر می کنم ۶ هفته پیش ضربه ای به زانوی من خورد و بعد از MRI مشخص شد رباط صلیبی‌ام آسیب دیده است. به همین دلیل طول درمانی را پشت سر گذاشتم ولی خدا رو شکر چهار پنج روز است که تمرینات را دنبال می کنم و شرایط خوبی دارم. البته یک مقدار از لحاظ بدنی عقب هستم ولی روز به روز بهتر می شوم و تا دیدار بعدی آماده خواهم بود.

هافبک سپاهان در مورد مصدومیت خود و اینکه تا پیش از گرفتن MRI نگرانی زیادی بابت پارگی رباط صلیبی وجود داشت، توضیح داد: این اتفاق برای هر فوتبالیستی اتفاق بدی است و ممکن است ۹ ماه یک فوتبالیست را دور کند. من هم در لحظه ای که ضربه خوردم تمام فکرم این بود که خدا کند رباطم پاره نشود. می دانستم مصدومیتم شدید است ولی آن دو سه روز به این فکر می کردم که نیاز به عمل جراحی نداشته باشم و با خودم کنار آمده بودم که نیاز به استراحت چند هفته ای دارم.

بازیکن سابق صبای قم در مورد مصدومیت های متوالی سپاهانی ها از ناحیه رباط صلیبی و اینکه این موضوع چرا اینقدر تکرار می شود، تاکید کرد: فکر می کنم این مصدومیت ها با وارد شدن ضربه برای بازیکنان ما ایجاد شده است. صابر دیده ور و قائدرحمتی ضربه خوردند و خود من هم با ضربه مصدوم شدم که طبیعتا نمی توان جلوی این اتفاقات را گرفت. البته نویدکیا و حسن زاده به شکل دیگری مصدوم شدند ولی مصدومیت رباط صلیبی دلایل زیادی دارد و نمی توان دست روی یک موضوع گذاشت و یک نفر را مقصر دانست.

علی محمدی در مورد رابطه خوب رافائل بدنساز سپاهان با بازیکنان گفت و ادامه داد: رافائل ارتباط خیلی خوبی با بازیکنان داشت و خیلی خوب می توانست ارتباط برقرار کند و به نظر من اصلا مشکلی نبود. مثلا گرت بیل هم مشکل دارد و به نظر شما رئال مشکل بدنساز دارد که این بازیکن مدام مصدوم می شود؟! نمی توان همچین چیزی را ربط داد و خیلی موارد دخیل هستند. ۳۰، ۴۰ عامل است که دست بازیکن نیست مثلا کیفیت زمین. زمانی که من مصدوم شدم، کیفیت زمین خیلی پایین بود، که البته الان شرایط بهتر شده است.

هافبک سپاهان در پاسخ به سوالی مبنی بر دلایل جدایی کرانچار با توجه به اینکه این مربی کروات همواره فوتبال زیبایی را ارائه می داد، خاطرنشان کرد: آقای کرانچار خیلی آدم با شخصیت و مربی حرفه ای بودند و کار کردن با او واقعا لذت بخش بود. من فکر می کنم مربی با مشخصات کرانچار در فوتبال ایران کم داریم، ولی فکر می کنم سپاهان به بن بست خورده بود. شاید بازیکنان به جایی رسیده بودند که نمی توانستند دستورات تاکتیکی او را اجرا کنند و یا هر دلیل دیگری؛ اما به هر دلیل آقای کرانچار نتیجه نگرفت ولی اصولا نسبت به چیزی که من می دیدم در طول تمرینات، جلسات آنالیز و سایر مسائل همه کارها را انجام می دادیم. شاید بدشانسی بود ولی وقتی این بدشانسی ها زیاد می شود، دیگر نمی توان اسمش را بدشانسی گذاشت و ما در زمین مسابقه از موقعیت هایی که داشتیم، استفاده نمی کردیم. خیلی چیزها دست به دست هم داد تا این اتفاق افتاد.

وی در مورد کریم قنبری نیز که یک دیدار برابر فولادخوزستان روی نیمکت نشست، بیان کرد: کریم قنبری هم یک هفته وقت داشت و زمانی برای تغییرات نداشت. ضمن اینکه تیم از لحاظ روحی هم شرایط خوبی هم نداشت.
هافبک تیم فوتبال سپاهان در مورد اضافه شدن منصور ابراهیم زاده به تیم نیز افزود: آقای ابراهیم زاده وقتی آمد، همه ارکان سیستم می خواهند توانایی های خودرا نشان دهند. اصولا وقتی تغییری در این سطح اتفاق می افتد، همه چیز از صفر شروع می شود و به خاطر همین همه تلاش می کنند تا کیفیت خود را نشان دهند. فکر می کنم آقای ابراهیم زاده تغییراتی ایجاد کردند ولی فکر می کنم این مشکل وجود نداشت که تمام تیم بخواهد عوض شود. این بازیکنان احتیاج به روحیه و خودباوری داشتند. ما خودمان را قبول نداشتیم و روحیه ما تضعیف شده بود و هر روز بدتر می شد. الان اما شرایط تغییر کرده و خوشبختانه تغییر را دیدیم و امیدوارم در ادامه هم همین شرایط را ادامه دهیم.

 

علی محمدی در ادامه در پاسخ به این سوال که با توجه به جدایی از جمع تیم های در خطر صعود، بازیکنان سپاهان در ۵ دیدار باقی مانده چه انگیزه ای برای ادامه لیگ دارند، تاکید کرد: اولا که هر بازیکنی تمام تلاش خود را انجام می دهد، چون صد در صد اگر بازیکنی بی تفاوت باشد، جایی در سپاهان ندارد. همه هم می دانند این شرایط در سپاهان باقی نمی ماند و این تیم به روزهای اوج می رسد. پس کسی که می خواهد بماند باید این روزها را پشت سر بگذارد. حتی یک گل و یک بازی خوب می تواند یک شرایط خوب را برای آنها رقم بزند. دوم اینکه این پنج بازی آخر حکم اعاده حیثیت دارد. می خواهیم نشان بدهیم که می توانستیم تیم خوبی باشیم و اسیر اتفاقاتی شدیم که در فصل رخ داد. ما هیچ کاری نکردیم که بخواهیم بگوییم مغرور شدیم. هیچ کاری نکردیم ما برای آبرویی که از ما رفته، تلاش می کنیم که شرایط خوبی در پنج بازی آخر داشته باشیم.

 

گلزن ترین هافبک لیگ در پایان و در مورد بازگشت خود به میادین هم افزود: بازی با پارس جنوبی شاید نتوانم بازی کنمو شاید از لحاظ بدنی شرایط لازم را نداشته باشم ولی قطعا در بازی برابر پیکان آماده هستم و در صورت صلاحدید سرمربی تیم می توانم بازی کنم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۹ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو