زمان انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ -

ساغلام: داور به کمک الجزیره آمد

سرمربی ترکیه ای تراکتورسازی داوری را در پیروز نشدن تیمش مقابل الجزیره تاثیرگذار می داند.

سرای نور؛ارطغرول ساغلام پس از تساوی تراکتورسازی مقابل الجزیره در لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری گفت: همه می خواستیم این بازی را ببریم. طبق آماری که به دست ما رسیده، ۶۵ درصد مالکیت بازی در اختیارمان بوده، ۵۴۶ پاس دادیم، ۱۷ شوت زدیم که ۹تا در چارچوب بود اما فقط یک گل به ثمر رساندیم. همچنین ۴۱ سانتر به محوطه حریف فرستادیم و ۱۳ کرنر زدیم.

 

همانطور که همه دیدید موقعیت های بسیاری داشتیم اما تنها یک گل زدیم. رقیب ما در سمت مقابل در طول ۱۰۰ دقیقه بازی فقط یک بار به محوطه جریمه ما رسید و همان هم به گل تبدیل شد. در فوتبال این آمار نشان دهنده یک واقعیت تلخ است.

ساغلام اضافه کرد: مثل بازی های قبلی، امروز هم حقمان برد در این بازی بود. درباره داوری می گویم که زیاد خوب نبود. حریف ما برای فوتبال بازی کردن اینجا نیامده بود و داور به نتیجه گرفتن حریف کمک زیادی کرد. وظیفه داور فقط اداره کردن بازی است اما او این کار را به خوبی انجام نداد. در مورد تلف شدن وقت بازی هم خوب کار نکرد. یک امتیاز برای ما اصلا خوب نبود و شانس ما را در گروه پایین آورد. در حال حاضر کمی کار از دست ما خارج شده اما امیدوارم ۲ بازی بعدی را پیروز شویم.

او درباره مصدومان تراکتورسازی اشاره کرد: خداراشکر دوران مصدومیت این بازیکنان طولانی نیست.

وی افزود: ما امروز ۱۶ دقیقه آخر را با ۱۰ نفر بازی کردیم. مسلمی پور مصدوم شد. در بازی های آخرمان هم تنها ۱۳ بازیکن داشتیم. با همه اینها من از تمام بازیکنانم بخاطر کمکی به تیم کردند راضی هستم. ما فقط گل نتوانستیم بزنیم و همان یک توپی که سمت دروازه ما آمد گل شد. بازی خیلی خوبی ارائه دادیم و مالکیت توپ ما خیلی بیشتر از حریف بود. بچه های ما خیلی تلاش کردند.

ساغلام درباره اینکه مربی الجزیره، تراکتورسازی را بهترین تیم؛ اما تیم بدشانس گروه خطاب کرده، اظهار داشت: از مربی الجزیره تشکر می کنم. با این آماری که بازی داشت، نباید نتیجه مساوی می شد. در این گروه به نظرم هر تیمی می تواند صعود کند.

سرمربی تراکتورسازی در خصوص صحنه سرنگون شدن مهاجم تراکتور در محوطه جریمه حریف گفت: همه ما آن صحنه را پنالتی دیدیم و فکر می کنم که بازیکن ما در آن صحنه متحمل یک خطا شد. اگر این پنالتی اعلام می شد، بازی عوض می شد و ما می بردیم. صراحتا بگویم که در هر چهار بازی ما داوری به ضررمان بوده است.

ارطغرول ساغلام در ادامه در خصوص شرایط کاری خود در تبریز اذعان داشت: من و کادرم زمانی به تبریز آمدیم که فرصت کافی برای نقل و انتقالات نداشتیم و فقط می توانستیم بازیکنان آزادی که در هیچ باشگاهی شاغل نبودند جذب کنیم. وضعیت مالی باشگاه هم چندان خوب نبود که بتوانیم بازیکنان خیلی خوبی جذب کنیم. در این وضعیت نباید انتظار خیلی زیادی داشت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۲ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو