زمان انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ -

سرمربی الجزیره: فوتبال ایران جزو بهترین‌هاست

سرمربی الجزیره امارات کسب یک امتیاز در تبریز برابر تراکتورسازی را ارزشمند می‌داند.

سرای نور؛تن کاته در نشست خبری بعد از بازی با تراکتورسازی گفت: واقعا به تیمم افتخار می‌کنم؛ در یک شرایط سخت توانستیم یک امتیاز از تراکتورسازی بگیریم؛ اگر بازی را دیده باشید، متوجه می‌شوید در نیمه دوم تحت فشار بودیم؛ ولی توانستیم خیلی خوب دفاع کنیم.

 

او با بیان اینکه از علی خصیف، دروازه‌بان تیمم تشکر ویژه‌ای دارم، عنوان کرد: اگر داور در یک صحنه برای ما پنالتی اعلام می‌کرد، می‌توانستیم امتیاز کامل هم بگیریم؛ خطا روی رومارینیو واقعا پنالتی بود.

 

سرمربی الجزیره امارات تصریح کرد: در هر صورت توانستیم یک امتیاز بگیریم و از این اتفاق خیلی خوشحال هستیم؛ مدافعان ما بلند قد نیستند؛ ولی مهاجمان تراکتورسازی قامت بلندی دارند، اما خیلی خوشحال هستیم که توانستیم یک امتیاز را بگیریم؛ مهدی کیانی و احسان پهلوان از تراکتور واقعا بازیکنان خیلی خوبی هستند و کیفیت خیلی بالایی دارند.

 

تن کاته در خصوص میزبانی از آنها گفت: از مسؤولان، باشگاه تراکتورسازی و مردم تبریز و همچنین کادر فنی تراکتور که از ما مهمان‌نوازی خیلی خوبی داشتند و اقامت خیلی خوبی در این شهر داشتیم، تشکر می‌کنم و ان‌شاالله در بازی‌های بعدی هم به تبریز بیاییم.

 

وی درباره اتلاف وقت بازیکنان الجزیره اظهار کرد: وقتی شما تحت فشار هستید، باید از تمام ابرازها استفاده کنید تا نتیجه بگیرید؛ این یک بازی حرفه‌ای است؛ اما واقعا نمی‌دانم بازیکنان ما عمدا اتلاف وقت کردند یا نه؛ اگر نتیجه به سود تراکتورسازی بود، بازیکنان این تیم نیز همین کار را انجام می‌دادند.

 

سرمربی الجزیره ادامه داد: مطمئن هستیم و شانسمان برای صعود از مرحله گروهی خیلی زیاد است؛ ما یک بازی خانگی هم داریم و در زمین خودمان می‌توانیم نمایش بهتری داشته باشیم؛ ضمن اینکه باید در نظر گرفت که ۶ بازیکن بین‌المللی خود را از دست دادیم.

 

تن کاته با بیان اینکه فکر می‌کنم تراکتور یکی از بهترین تیم‌ها است، ابراز کرد: بازی با الغرافه را هم که دیدم، واقعا تراکتور باید می‌برد و استحقاق پیروزی داشت؛ اما فقط بدشانسی آوردند که به امتیاز نرسیدند؛ فوتبال ایرانی، یکی از بهترین فوتبال‌های دنیا محسوب می شود و به جام جهانی هم صعود کرده است؛ از نطر قدرت بدنی، واقعا بازیکنان ایرانی سطح بالایی دارند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۲ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو