زمان انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ -

۵+۱ تعهدات بانکی خود در برجام را اجرایی کند

معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه در دیدار با وزیر خارجه سوئیس ضمن تشریح اقدامات ایران در اجرای تعهدات برجام، بر ضرورت اجرای کامل تعهدات طرف مقابل به ویژه در زمینه های بانکی تاکید کرد.

به گزارش سرای نور؛ مجید تخت روانچی معاون اروپا و امریکای وزارت خارجه که به منظور انجام گفتگوهای سیاسی به سوئیس سفر نموده است با دیدیه بورکهالتر وزیر امور خارجه این کشور دیدار و گفتگو کرد.

در این ملاقات آخرین وضعیت روابط دوحانبه با توجه به نقشه راه روابط و همچنین تحولات منطقه ای و روند اجرای برجام مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 وزیر امور خارجه سوئیس ضمن استقبال از روند رو به رشد روابط دوجانبه آمادگی کشورش را برای استفاده از ظرفیت های مختلف روابط و نیز همکاری در تحولات منطقه مورد تاکید قرار داد.

معاون اروپا و آمریکایی وزیر امور خارجه در این دیدار با تشریح گفتگوهای سیاسی، نتایج آن را در ایجاد زمینه های مناسب برای گسترش هرچه بیشتر روابط با شناسایی ظرفیت های متنوع بخصوص در زمینه همکاری های اقتصادی مورد تایید قرار داد.

روانچی در این ملاقات همچنین با تشریح اقدامات جمهوری اسلامی ایران در اجرای تعهدات برجام، بر ضرورت اجرای کامل تعهدات طرف مقابل به ویژه در زمینه های بانکی تاکید کرد.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۲۸ خرداد, ۱۳۹۵

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو