زمان انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ -

بررسی مسائل مالی و نقل و انتقالات در اولین نشست هیأت مدیره

بررسی مسائل مالی و نقل و انتقالات از جمله مواردی بود که در اولین نشست هیأت مدیره پرسپولیس مطرح شد.

به گزارش سرای نور؛ و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس،  هیأت مدیره جدید پرسپولیس امروز اولین نشست خود را برگزار کرد.

در این جلسه ابتدا از تلاش‌های حسین عبدی، عضو پیشین هیأت مدیره تقدیر و تشکر به عمل آمد و پس از آن فرشید گل‌زاده کرمانی عضو جدید هیأت مدیره معارفه شد که اعضا به وی خوش آمد گفتند و او نیز ابراز امیدواری کرد بتواند عضو موثری برای پرسپولیس بزرگ بوده و در پیشبرد اهداف باشگاه و حل مشکلات کمک کند.

در ادامه این نشست، علی اکبر طاهری از شرایط مالی باشگاه، هزینه‌ها و برنامه‌ها در این حوزه گزارشی را به اعضاء ارائه کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین گزارشی از اقدامات اجرایی صورت گرفته در حوزه‌های مختلف در اختیار هیأت مدیره قرار داد و در کنار آن، آخرین فعل و انفعالات صورت گرفته در بازار نقل و انتقالات و همچنین اقدامات باشگاه در این حوزه و نحوه جذب بازیکنان مورد بررسی قرار گرفت.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه همچنین خبر از تصمیم‌گیری‌ها در ارتباط با تیم‌های پایه داد. بر این اساس مصوب شد مصطفی قنبرپور به عنوان مدیر آکادمی فوتبال پرسپولیس را در فصل آتی بر عهده داشته باشد.جمشید شاه محمدی و منوچهر عبدالله‌نژاد هم به عنوان مربیان تیم‌های امید و جوانان پرسپولیس انتخاب شدند.

به این ترتیب تیم‌های پایه پرسپولیس که پیش از این مراحل تست‌گیری را پشت سر گذاشته‌اند و امکانات مورد نیاز هم برای فعالیت آنها فراهم شده است، به سرعت آماده‌سازی خود را برای شروع فصل جدید آغاز خواهند کرد.

همچنین در نشست هیأت مدیره مقرر شد، اخبار مربوط به نشست‌های هیأت مدیره از طریق روابط عمومی باشگاه اطلاع رسانی شود.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۳۰ خرداد, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو