زمان انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۵ -

جایگزین صدقی فردا معرفی می‌شود؛

برکناری مدیرعامل بانک رفاه قطعی شد

در پی افشای فیش حقوقی نجومی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز از معرفی مدیرعامل جدید این بانک در روز دوشنبه خبر داد.

به گزارش سرای نور؛ علی ربیعی امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره درباره فیش حقوقی مدیرعامل بانک رفاه کارگران  اعلام کرد: فردا دوشنبه مدیرعامل جدید این بانک معرفی می‌شود.

برخی رسانه‌ها در روزهای اخیر فیش حقوقی نجومی مدیرعامل بانک رفاه کارگران را منتشر کرده بودند.

در همین حال، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، جلسه ای با حضور رئیس بازرسی کل کشور، رئیس دیوان محاسبات، رئیس مرکز پژوهش ها و رئیس کمیسیون اصل ۹۰، برای بررسی ریشه های حقوقهای غیرمتعارف برخی مدیران تشکیل داد.

در این جلسه، ابتدا رئیس بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات آخرین گزارش خود را ارائه کردند و رئیس مرکز پژوهش ها نیز برخی روش های سوء استفاده را مطرح کرد.

در این جلسه مطرح شد، بعضی بانک‌ها و شرکت‌های دولتی، از برخی مفاهیم قانونی برنامه پنج ساله سوء استفاده نموده اند و در مواردی نیز تخلفات آشکاری داشته اند گرچه تعداد موارد تخلف هنوز دقیقا مورد بازرسی قرار نگرفته که باید مشخص شود.

علاوه بر این، نیاز به روشن شدن محدوده امر در قانون و همچنین برخورد با متخلفین و بازگشت اموال وجود دارد، همچنین به رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس مأموریت داده شد تا با همکاری اعضای دیگر این جلسه هر چه سریعتر گزارش نهایی را همراه با راهکارهای قانونی ارائه دهند.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۶ تیر, ۱۳۹۵

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو