زمان انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۵ -

پشت پرده سفر طارمی و رضاییان به ترکیه؛

کم کاری باشگاه پرسپولیس و وعده‌های توخالی/ هوادار چه گناهی کرده؟

اتفاقی که پیرامون دو بازیکن تاثیرگذار سرخپوشان رخ داده بیشتر از هر چیز کم‌کاری مسئولان این باشگاه را نشان می‌دهد و البته وعده‌های توخالی که یک هوادار متمول پیرامون آقای گل لیگ برتر داده است.

به گزارش سرای نور؛ رامین رضاییان و مهدی طارمی در شرایطی هنوز تکلیف شان را با پرسپولیس به طور قطعی و رسمی مشخص نکرده اند که هر کدام شرایط خاص خودشان را دارند اما آنچه مهم است نگرانی هواداران میلیونی این باشگاه است که برای آینده تیمش شان دلواپس هستند.

مهدی طارمی ماجرایش با رامین رضاییان متفاوت است. براساس اسنادی که از سوی وکیل وی منتشر شده آقای گل لیگ پانزدهم مشتریانی از کشورهای اسپانیا، آمریکا و ترکیه داشته اما با هیچکدام به توافق نرسیده است.

به نظر می رسد با وجود پیشنهاداتی که به این بازیکن شده اما شرایط تیم های مورد نظر به گونه ای نبوده که وی را تحریک برای عقد قرارداد کند. چرا که اگر اینطور بود قطعا طارمی خیلی زودتر از اینها قراردادش را امضا می کرد.

در روزهایی که هواداران منتظر خبرهای خوب از ماندن آقای گل تیمشان بودند، باشگاه پرسپولیس سکوت کرد و اقدامی برای تعیین تکلیف این بازیکن نکرد، اما یک هوادار متمول که قبلا وعده داده بود کاوه رضایی را به پرسپولیس خواهد آورد و البته این بازیکن راهی استقلال شد، این بار وعده ماندن مهدی طارمی را داد.

البته ورود وی به ماجرای حفظ تاثیرگذارترین بازیکن پرسپولیس ناشی از کم کاری و تعلل مسئولان باشگاه است چرا که این هوادار هیچ مسئولیت رسمی در باشگاه ندارد. بااین حال در نشستی که پنجشنبه شب در یکی از رستوران های شمال تهران برگزار شد این هوادار به طارمی وعده داد که مبلغ قراردادش را بپردازد اما زمانی که طارمی عنوان کرد نیمی از مبلغ قراردادش را ابتدا می خواهد اوضاع کمی متفاوت شد.

طارمی که از برخی پیشکسوتان شنیده بود خیلی نمی شود روی وعده های این هوادار حساب کرد و باید پول را ابتدا بگیرد خواستار دریافت بخش عمده ای از رقم قراردادش قبل از امضا و ثبت قرارداد شده بود اما بعد از گذشته چند روز از آن نشست هنوز خبری از پول نشده است.

شاید به همین خاطر بود که طارمی به همراه رضاییان راهی ترکیه شد تا هم تفریحی کرده باشد و همه به باشگاه پرسپولیس بگوید که پیشنهاد دارد و ممکن است در ترکیه بماند. این درحالی است که باشگاه پرسپولیس در این مدت نظاره گر نمایش رسانه ای هوادار متمول بود که به هواداران وعده داد طارمی را نگه دارد.

اما ماجرای رامین رضاییان متفاوت است. او هیچ خبری به باشگاه نداد و بدون اینکه اصول حرفه ای را رعایت کند راهی ترکیه شده و اینطور گفته می شود که وی از تیم ترکیه ای ریزه اسپور پیشنهاد دارد و احتمالا با این تیم قرارداد امضا خواهد کرد.

تکلیف دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی هنوز مشخص نشده است که در ماجرای این دو، باشگاه و مسئولانش بیشتر از هرکسی مقصر هستند و تلاش نکرده اند زودتر از اینها تکلیف این دو را مشخص کنند.

باشگاه پرسپولیس و هوادارانش آنقدر شان و منزلت دارند که نیاز نباشد به خاطر دو بازیکن این همه با احساسات هواداران آنها بازی شود. رامین رضاییان و مهدی طارمی هنوز مُهر پرسپولیسی بودن بر پیشانیشان نخورده که بخواهند این باشگاه را سرکار بگذارند و با احساسات هواداران بازی کنند.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۷ تیر, ۱۳۹۵

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو