زمان انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۵ -

از سوی خانه کتاب اعلام شد؛

شرایط افزایش سقف یارانه کتابفروشی‌های طرح «تابستانه کتاب»

در صورت فعالیت بیشتر کتابفروشی‌های عضو طرح «تابستانه کتاب» در زمینه‌های اطلاع رسانی و جذب مخاطبT سقف یارانه تخصیصی به آنها افزایش پیدا می‌کند.

به گزارش سرای نور؛ به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، طرح «تابستانه کتاب» در بازه زمانی یک ماهه از ۱۶ تیر تا ۱۵ مرداد سال جاری در کتابفروشی‌های عضو طرح در سراسر کشور اجرا می‌شود. سقف تخفیف برای هر کتابفروشی عضو این  طرح در مرحلۀ اول تا ۲۰ میلیون ریال است.

بر اساس این گزارش، میزان فروش کتاب‌های کودک و نوجوان و عمومی در افزایش سقف یارانه اختصاصی به کتابفروشی‌ها نقش موثری دارد. برگزاری مراسم جشن امضاء با حضور نویسندگان در روزهای اجرای این طرح نیز از دیگر مواردی است که سهم یارانه کتابفروشی را افزایش می‌دهد. بنابراین کتابفروشان می‌توانند برای بهره‌مندی از تسهیلات بیشتر، از نویسندگان و تصویرگران حوزه کودک برای حضور در کتابفروشی خود دعوت کنند.

موسسه خانه کتاب به منظور رونق بخشيدن به بازار كتاب و ترويج كتابخوانی، همزمان با آغاز تابستان، تسهيلاتی را در قالب يارانه خرید كتاب از طريق كتابفروشی‌های سراسر كشور، مستقیماً به خریداران کتاب پرداخت می‌کند. سقف مجاز خرید برای هر خریدار در این طرح حداکثر یک میلیون ریال است که خریداران می‌تواند در چند نوبت و از کتابفروشی‌های مختلفی که عضو طرح هستند، تا سقف تعیین شده، کتاب خریداری کنند.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۹ تیر, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو