زمان انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۵ -

در بخش موسسات و نهادهای غیر دولتی؛

تبیان؛ غرفه برتر نمایشگاه قرآن شد

غرفه موسسه تبیان به عنوان غرفه برتر در بخش موسسات و نهادهای غیر دولتی بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن انتخاب شد.

به گزارش سرای نور؛ شب پایانی بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم و به همت کمیته موسسات و نهادهای قرآنی، مراسم اختتامیه ای تدارک دیده شده بود که ضمن رونمایی از کتاب «مجموعه اطلاعات موسسات قرآنی»، از برترین غرقه های این بخش از نمایشگاه تقدیر به عمل آمد.

در این برنامه از غرفه موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان به عنوان غرفه برگزیده اول در بخش موسسات و نهادهای غیر دولتی تقدیر شد.

محمدرضا سلطانی شیرازی؛ مدیر ورابط عمومی موسسه تبیان در این خصوص می گوید: از مدت ها پیش از آغاز بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، برنامه ریزی ها و بررسی های لازم برای حضور موسسه تبیان در این نمایشگاه انجام شده بود که خوشبختانه با استقبال بازدیدکنندگان و مسئولین برگزاری نمایشگاه مواجه شد.

وی افزود: تلاش شده بود تا در غرفه موسسه تبیان با ارائه خدمات و فعالیت های متنوع با موضوعات قرآنی، زمینه جذب حداکثری مخاطبین و رضایت آنان را فراهم آوریم که به لطف خدا در این زمینه به توفیقاتی دست یافتیم و این امر، از چشم مسئولین برگزاری نمایشگاه نیز پنهان نماند.

مدیر روابط عمومی موسسه تبیان گفت: میزبانی شایسته و ارائه خدمات متنوع به مخاطبین، مهمترین دغدغه موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان برای حضور در عرصه نمایشگاهی می باشد.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۹ تیر, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو