زمان انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۵ -

معاون شهردار تهران اعلام کرد:

٣٥٠ میلیون تومان خسارت ترافیکی حادثه شهران

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از اتمام عملیات بهسازی ترافیکی در محل حادثه انفجار لوله گاز در شهران خبر داد و خسارت ترافیکی این حادثه را ۳۵۰ میلیون تومان برآورد کرد.

به گزارش سرای نور؛ سیدجعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه از ساعات اولیه مهار حادثه، اکیپ های اجرایی منطقه با حضور در محل، مسیر جایگزین و دسترسی محلی برای تردد شهروندان مشخص کردند، گفت: در ابتدا با توجه به اینکه تقاطع آسیب دیده یکی از تقاطع های شناسنامه دار در پروژه خط سفید بود و تمامی المان های ترافیکی محل آسیب دیده بودند، برآورد خسارات وارده نیز انجام شد.

وی با اشاره به ٣٥٠ میلیون تومان خسارات وارده در بخش ترافیکی به دنبال این حادثه، گفت: همزمان با پر کردن گودال انفجار از سوی معاونت عمران شهرداری، عملیات نصب و هوشمند سازی المان های ترافیکی و چراغ های هوشمند تقاطع نیز صورت گرفت. به طوری که چهارشنبه هفته گذشته پایه های چراغ های هوشمند نصب و اجرایی شد.

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه سرپناه اتوبوس در این تقاطع اورهال شده و پس از اتمام عملیات پرکردن گودال، اصلاح هندسی معبر نیز انجام شده است، تصریح کرد: خط کشی معبر با توجه به آیتم های خط سفید مجدداً احیا شد و نصب تابلوها نیز صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اکنون معبر حادثه دیده آماده بازگشایی مجدد است، گفت: با توجه به اینکه مترو نیز در زیر زمین مشغول بازسازی و ایمن سازی مجدد است، پس از هماهنگی با مترو معبر بازگشایی می شود.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۹ تیر, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو