زمان انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۵ -

تشریح وضعیت تیم ملی صربستان هنگام حمله به فرودگاه استانبول

سرپرست تیم ملی والیبال صربستان درباره آخرین وضعیت این تیم در استانبول گفت: نمی دانیم چه زمانی به سمت تهران پرواز می کنیم اما فعلا باید صبور باشیم.

به گزارش سرای نور؛ تیم ملی والیبال صربستان در هفته سوم لیگ جهانی با تیم های ایران، ایتالیا و آرژانتین همگروه است. این تیم قرار بود بامداد سه شنبه وارد تهران شود که ابتدا به دلیل نامساعد بودن وضعیت جوی ۲۴ ساعت پرواز به تاخیر افتاد.

این تیم سه شنبه عصر شهر بلگراد را به مقصد استانبول سپس تهران ترک کرد اما تنها چند دقیقه قبل از حادثه بمب گذاری در فرودگاه آتاتورک استانبول بر باند ترکیه نشست و شانس با آنها یار بود که هنوز بازیکنان از هواپیما پیاده نشده بودند که این حملات صورت گرفت.

کاروان تیم ملی والیبال صربستان در فرودگاه آتاتورک استانبول مدتی در هواپیما نشستند تا خلبان به آنها اطلاع داد که در فرودگاه حمله ای صورت گرفته است و تا مدتی نمی توانند از هواپیما پیاده شوند.

لوکاچ لاسلو سرپرست تیم ملی صربستان پس از وقوع این حادثه در مصاحبه با یکی از خبرگزاری های صربستانی گفت: خلبان نگذاشت در زمان حادثه مسافران و تیم صربستان از هواپیما پیاده شوند. خدا را شکر حال تیم خوب است و همه زنده هستند. اصلا نمی دانیم که چه موقع اجازه پرواز به تهران را خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: تیم ملی والیبال صربستان قرار بود دو شب پیش به تهران سفر کند، اما به دلیل وضعیت نامطلوب هوا مجبور شدیم از هتل به فرودگاه برگردیم. الان هم وضعیت تیم اینگونه است که در فرودگاه استانبول هستیم. از سفارت به ما خبر داده اند فعلا باید صبور باشیم و صبر کنیم تا وضعیت تیم مشخص شود.

بر اساس آخرین گزارش ها، تیم ملی والیبال صربستان بعد از چندين ساعت توقف در فرودگاه استانبول و انتظار داخل هواپيما، به هتل ماريوت استانبول منتقل شد. احتمال تغییر مسیر پروازی این تیم از فرودگاه دیگری از استانبول وجود دارد که تا کنون قطعی نشده است.

هفته سوم و پایانی دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی والیبال از روز جمعه ۱۱ تیرماه آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

در هفته سوم لیگ جهانی ۱۸ دیدار در سطح یک برگزار می شود که ایران، فرانسه و آمریکا میزبان سه گروه هفته سوم هستند.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۹ تیر, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو