زمان انتشار: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ -

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور

تهیه و توزیع سبدکالا و اقلام بهداشتی توسط بسیجیان شهرستان نور

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور گفت:سبدکالا و اقلام بهداشتی توسط بسیجیان شهرستان نورتهیه و توزیع شد.

به گزارش خبرنگار سرای نور،فرمانده سپاه ناحیه نور در گفت وگو با خبرنگارما در خصوص عملکرد این ناحیه در مبارزه با ویروس کرونا در روزهای هفدهم وهجدهم فروردین با اشاره به تهیه واهدای بسته‌های بهداشتی به کل پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان نور توسط کانون خادمیاران رضوی بانوان چمستان با محتویات ۷۰۰ جفت دستکش لاتکس، ۱۰۰عدد ماسک، ۳۳ عدد محلول ضدعفونی سطوح و دست توسط حوزه حضرت زینب(س) اظهارکرد: حوزه امام حسین(ع) در سطح روستاهای نسن، دونای علیا و سفلی برای ساکنین روستاها در خصوص ویروس کرونا و چگونگی پیشگیری از ابتلا توسط فرمانده پایگاه، دهیاری و با حضور بهورز توجیه و تبیین شد.

سرهنگ سید نعمت اسدی تصریح کرد: ضدعفونی مکان‌های حساس و معابر روستا، تهیه ماسک به تعداد ۸۵۰ عدد و توزیع بین مردم، ایست و  بازرسی و غربالگری در پل زنگوله به سمت بلده توسط حوزه امام حسین(ع) انجام شد.

وی با اشاره به تلاش شبانه روزی بسیجیان شهرستان نور خاطرنشان کرد: حوزه حضرت خدیجه رویان(س) بسته‌های معیشتی به مبلغ ۱۵ میلیون ریال به خانواده های نیازمند اهدا و ۱۲۰۰ بسته معیشتی برای اهالی روستای تیرکده تهیه و توسط این حوزه توزیع شد.

فرمانده سپاه ناحیه نور از اقدامات این ناحیه به تهیه و توزیع اقلام بهداشتی برای ۲۵۰۰ خانوار توسط حوزه حضرت ابوالفضل(ع)، سومین مرحله سمپاشی و ضدعفونی، تهیه ۴۰۰ بسته بهداشتی و توزیع بین مردم امیرآباد توسط حوزه امام علی(ع) و سومین مرحله سمپاشی و ضدعفونی سطح شهر و روستاهای تابعه حوزه امام حسن(ع) رویان نام برد.

این مسئول با اشاره به حضور بسیجیان شهرستان نور در کنار نیروی انتظامی در ورودی‌های سطح شهرستان برای ایست و بازرسی اظهارکرد: عملیات سپاه ناحیه نور شبانه روزی از ورود افراد و خودروهای غیربومی به داخل شهرستان جلوگیری می‌کنند.

وی گفت: ایست و بازرسی به صورت شبانه‌روزی در ورودی‌های تمام روستاهای تابعه شهرستان با حضور فرماندهان پایگاه‌ها، دهیاران، شورای اسلامی و بهورزان برای جلوگیری از ورود افراد غیربومی به داخل روستا اجرا می‌شود.

سرهنگ اسدی افزود: مرحله دوم غربالگری در کل شهرستان با حضور فرماندهان پایگاه‌ها، دهیاران، شورای اسلامی و بهورزان و رصد، بروزرسانی و درج اخبار در فضای مجازی توسط فرهنگی و فضای مجازی ناحیه انجام می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه نور با اشاره به توجیه و تبیین ویروس کرونا و راه پیشگیری از ابتلا برای ساکنین روستا توسط فرمانده پایگاه از حوزه امام علی(ع) و بهورز با حضور بسیجیان در شهر بلده و روستاهای زرین کلا و کلیک اظهارکرد: کل شهر، معابر و خیابان‌ها توسط حوزه امام حسین(ع) سمپاشی و ضدعفونی و بسیجیان این حوزه در پست غربالگری و ایست بازرسی در پل دوآب به سمت بلده و در سه گروه پنج نفره شرکت کردند.

این مسئول از دیگر اقدامات این ناحیه با حضور بسیجیان فعال شهرستان نور به تهیه بسته معیشتی حمایتی به مبلغ ۸۰۰ هزار تومان از حوزه حضرت خدیجه(س) و توزیع توسط پایگاه حضرت خدیجه، دوخت یکهزار و ۸۰۰ عدد ماسک و توزیع بین مردم توسط پایگاه مقدسه رویان از حوزه حضرت خدیجه(س) و سمپاشی و ضد عفونی معابر، کوچه‌ها، مغازه‌ها، آرامستان‌ها و منازل رستمرود توسط بسیجیان گروه جهادی پایگاه نجف اشرف رستمرود از حوزه امام علی(ع) نام برد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۸ فروردین, ۱۳۹۹

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو