زمان انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ -

مدیرعامل شرکت عمران مسکن شمال خبر داد:

کمک ۳۰۰ میلیون تومانی به ستاد مبارزه با کرونا چالوس

مدیرعامل شرکت عمران مسکن شمال گفت: با توجه به اهمیت پشتیبانی از ستاد مبارزه با کرونا ویروس ، شرکت عمران مسکن شمال کمک 300 میلیون تومانی نقدی و غیر نقدی داشته است.

مدیرعامل شرکت عمران مسکن شمال گفت: با توجه به اهمیت پشتیبانی از ستاد مبارزه با کرونا ویروس ، شرکت عمران مسکن شمال کمک ۳۰۰ میلیون تومانی نقدی و غیر نقدی داشته است.

علیرضا عباس زاده اظهار داشت: از آغاز بحران کرونا بنیاد مستضعفان به صورت ملی به پشتیبانی و کمک به ستاد مبارزه با کرونا آمد و اقدامات خوبی با مشارکت شرکت های زیر مجموعه انجام داد و با توجه به ضرورت موضوع شرکت عمران مسکن شمال در حوزه شهرستان چالوس نیز اقداماتی را انجام داده است.

وی ادامه داد: ۱۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی از سوی شرکت عمران مسکن شمال به گروههای جهادی مبارزه با بیماری کرونا ویروس در شهرستان چالوس در بحث تهیه لوازم بهداشتی و ضد عفونی پرداخت شد.

مدیرعامل شرکت عمران مسکن شمال تاکید کرد : با توجه به تشکیل قرارگاه رزمایش مواسات در راستای لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک به آسیب دیدگان جامعه هزار بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۰۰ هزار تومان توسط شرکت عمران مسکن شمال تهیه و در اختیار این قرارگاه در شهرستان چالوس  قرار خواهد گرفت.

عباس زاده تاکید کرد: به پاس زحمات کادر درمان و پرستاران نیز به صورت نمادین از تعدادی پرستاران شهرستانهای مختلف استان مازندران با اهدای لوح سپاس و هدیه ای تقدیر شد و همچنین از همسران پرستار پرسنل شرکت عمران مسکن شمال نیز قدردانی شد.

وی گفت: در اقدامی دیگر سه روز از حقوق کارکنان شرکت عمران مسکن شمال در ماههای فروردین ، اردیبشهت و خرداد ۹۹ کسر و به ستاد مبارزه با کرونا شهرستان چالوس اهدا می شود.

عباس زاده اظهار داشت:اقدامات فوق چه در بحث ملی و چه در بحث شهرستانی که به ستاد مبارزه با کرونا کمک و مساعدت شد در حالی بود که تمام پروژه های گردشگری و میزبانی از مسافران و پروژه های عمرانی مربوط به این شرکت تعطیل بوده است.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال بیان داشت: به جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس مجموعه تفریحی توریستی نمک آبرود چالوس بعنوان بزرگترین مرکز گردشگری شمال کشور تا زمان خروج از این بحران تعطیل خواهد بود اما ضد عفونی کردن شهرک نمک آبرود و پروژه های این شرکت به صورت مستمر در حال انجام می باشد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۸ فروردین, ۱۳۹۹

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو