زمان انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ -

لیگ نوزدهم باید به اتمام برسد/ استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی‌شوند

پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به مزایای استقلال و پرسپولیس برای وزارت ورزش، گفت: هر چقدر هم که زمان ببرد باز هم باید ابتدا لیگ نوزدهم به پایان برسد تا بعد از آن لیگ بیستم آغاز شود.

به گزارش سرای نورویروس کرونا یک چالش جهانی است و فوتبال دنیا را مثل خیلی از رویدادهای دیگر تحت تأثیر خود قرار داده است. منطقی‌ترین تصمیم همین است که الان اتخاذ شده. یعنی تعطیلی مسابقات تا زمان فروکش کردن این بحران بزرگ. چون فلسفه ورزش سلامتی انسان هاست و این ورزش نه تنها به سلامتی انسان‌ها کمک نمی‌کند، بلکه سلامت و حتی جان انسان‌ها را هم به خطر می‌اندازد.

پیشکسوت فوتبال در خصوص سرنوشت لیگ نوزدهم نیز بیان داشت: معتقدم هر زمان که ویروس کرونا فروکش کرد باید لیگ نوزدهم ادامه پیدا کند و نتایج بازی‌های این لیگ در زمین مسابقه تعیین شود. اگر غیر از این باشد همه تیم‌ها معترض خواهند شد.

وی افزود: لیگ بیستم معنا پیدا نمی‌کند مگر آنکه ابتدا لیگ نوزدهم به پایان برسد. هر زمان شرایط تمرین و مسابقه فراهم شد باید قدری فشرده بازی‌ها دنبال شود و از آن طرف هم بازی‌های فصل بعد قدری دیرتر آغاز شود و مسابقات آن اندکی فشرده‌تر شود تا با گذشت زمان این زمان از دست رفته جبران شود.

ملی پوش پیشین فوتبال با اشاره به داغ شدن دوباره تنور خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس گفت: باز هم مثل همیشه و مثل همه سالهای گذشته این اتفاق نخواهد افتاد. ما عادت کردیم هر از گاهی تنور خصوصی سازی را داغ کنند و باز هم آب‌ها از آسیاب بیفتد و روال استقلال او پرسپولیس همین باشد.

مدافع پیشین استقلال گفت: البته شاید باید به دولت هم حق داد که این دو باشگاه را از نظارت مستقیم یا غیر مستقیم خود خارج نکند. این دو باشگاه روی هم می‌توانند همه ایران را تحت تأثیر خود قرار داده و حتی شاید بتوانند در معادلات سیاسی هم تأثیر گذار باشند. حتی اگر استقلال و پرسپولیس خصوصی هم بشوند باز هم باید به صورت غیر مستقیم زیر نظر دولت اداره شوند.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۸ فروردین, ۱۳۹۹

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو