زمان انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

شهردار نور:

احداث سینمای امید نور حدود ۶٫۵ میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد

شهردار نور گفت: احداث سینمای امید نور به حدود 6.5 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار سرای نور،اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر نور در خصوص پروژه پردیس سینمایی امید پس از نشست خبری با حضور فرماندار و شهردار نور پیگیری شد.

 

فرامرز چمن آرا شهردار نور در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ما اظهارکرد: شورای اسلامی شهر نور مصوبه ای را درتاریخ ۹۸/۸/۴ در خصوص اصلاحیه متراژ زمین از ۱۰۰۰ به ۲۰۰۰ متر برای احداث سینمای امید تصویب کرد.

وی گفت: نقشه تفکیکی زمین را اصلاح و در سه مرحله هزینه اجرای ساختمان پردیس سینمای امید را برآورد کردیم.

شهردارنوربا اشاره به پارکینگ مناسب برای این پروژه افزود: بر طبق مقررات و ضوابط برای صدور پروانه متراژ این پروژه از ۲۰۰۰ به دو هزار و۶۲۶ مترمربع تغییر پیدا کرده است.

این مسئول با اشاره به فهرست‌‌بهای سال ۱۴۰۰ خاطرنشان کرد: برای احداث این پروژه ۶ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

چمن آرا با اشاره به نیاز مصوبه شورای اسلامی شهر نور در خصوص تغییر متراژ زمین به دوهزار و۶۲۶ مترمربع و برآورد اعتبار اظهارکرد: پس از تصویب شورای اسلامی شهر نور و کمیته انطباق با فراخوان ۶ شرکت معتبر و قانونی از طریق سازمان برنامه ریزی و مدیریت ساخت پروژه سینمایی امید در شهر نور آغاز می شود.

وی در پایان با اشاره به مدیریت سینمای امید توسط شهرداری شهر نور افزود: پردیس سینمای امید یک مجموعه فرهنگی هنری برای فرزندان این شهر است که می‌تواند درآمد پایدار برای شهرداری و شهر ایجاد کند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۱ اردیبهشت, ۱۴۰۰

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو