زمان انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ -

بی‌آزار تهرانی در سالگرد شهدای کربلای خان‌طومان:

مردانه پای خون شهدا بایستیم/چند صدایی در جبهه انقلاب ممنوع

تولیت امام‌زاده صالح(ع) تهران با اشاره به اینکه باید دقت کرد و با دیدگاه شهدا پای کار ایستاد، گفت: نگران صندلی، جایگاه و موقعیت نباشیم و سکوت نکنیم.

به گزارش خبرنگار سرای نور،حجت‌الاسلام احسان بی‌آزارتهرانی در آیین پنجمین سالگرد شهدای کربلای خان‌طومان و گرامیداشت شهدای جاویدالاثر شهرستان نور که با محوریت شهید علی جمشیدی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد نوربرگزار شد، اظهار کرد: پیروان شهدا در این دنیای محدود کسانی هستند که به صدق حرکت می‌کنند، این شهدا زمانی شادی و لبخند آنان افزون می‌شود که ما به قول شهید سلیمانی در این دنیا شهید زندگی کنیم تا شهید زندگی نکنیم شهید نمی شویم.

وی با اشاره به چرایی حضور مدافعان حرم در خارج از مرزها افزود: همین داعش از حیوان پست‌تر در باور شیطانی‌شان مستحکم بودند وبا قدرت عمل می‌کردند اما مدافعان حرم آنان را نابود کردند و الا باید در تهران با آن‌ها مبارزه می‌کردیم، آن وقت بعضی‌ها با سخنان‌شان سبب تعجب و تاسف رهبری می شوند و به جای عذرخواهی می گویند ما تحلیل کردیم و حق را گفتیم اما از انتشار آن متاسف هستیم.

این کارشناس مذهبی در ادامه شخنانش به بخشی از وصیت نامه شهید جمشیدی اشاره و بیان کرد: شهید جمشیدی در وصیت نامه خود آورده است« در اوضاع سیاسی کنونی که امام خامنه‌ای به تنهایی علم را بر دوش گرفته و رجال سیاسی چندان همسو با فرمایشات ایشان عمل نمی‌کنند و …» از ما مردم می‌خواهد تا جهاد کبیر کنیم، عرصه فرهنگی را عرصه و میدان جهاد ببینیم، مسجد را سنگر ببینیم و راه شهدا را ادامه دهیم.

تولیت امام زاده صالح(ع) تهران تصریح کرد: با شرایط کنونی، امروز رئیس جمهور و کابینه جوان، مشکل را حل نمی‌کند بلکه هر جوان حزب اللهی باید رئیس‌جمهور باشد، باید نفس خود را کنار زده و با هم همراه باشیم تا کشور از وضعیت موجود رها شود.


حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی، خاطر نشان کرد: اندیشه استوار، اندیشه اعتماد به پروردگار عالم است، شهدا باور کردند که خدا هست، کسی که می‌خواهد در مسلمانی استوار باشد باید به خدا اعتماد کند و به روز جزا باورداشته باشد.

وی افزود: بنا بر وصیت شهید جمشیدی ما باید مسیر شهدا را عملیاتی کنیم، شور، انگیزه و بصیرت ایجاد کنیم تا اندیشه غربگرا در مملکت مسلط نشود، امروز بعضی‌ها معیشت مردم را گروگان گرفتند و اکنون تنها چیزی که پس از سال‌ها ثابت مانده یارانه است اما قیمت اجناس، خودرو، لوازم خانگی و مایحتاج عمومی بی نهایت افزایش پیدا کرد و در آستانه انتخابات چراغ سبزهایی انتخابات دادند و قطعا شاهد افت قیمت دلار، خودرو، برخی اجناس می‌شویم، این‌ها را برای آخر کارنگه‌ داشتند تا بگویند ادامه برجام باید پیگیری شود، بنابراین باید دقت کرد و با دیدگاه شهدا پای کار ایستاد، برای ارزش ها کار کرد، نگران صندلی، جایگاه و موقعیت نباشیم و سکوت نکنیم.

این فعال فرهنگی با بیان اینکه گام دوم انقلاب با نازپروردگی و تنعم رابطه و همخوانی ندارد، اظهار کرد: باید خواب از چشمان ما برود، از خواب غفلت و خواب ظاهر بیدار شد، شبانه روز فرصت گذاری کرده، وقت بگذاریم و نظام و انقلاب را حفظ کنیم.

بی‌آزار تهرانی با اشاره به وجود بیش از سه هزار صندلی مدیرکلی در کشور، تصریح کرد: برای هر صندلی خون حدود ۷۳ شهید ریخته شد، باید برای این صندلی‌ها مدیریت‌های جوان انقلابی شناسی کرد، هنوز برخی بوی انقلاب را حس نکردند بنابراین باید متخصص متعهد درست کرد و این نیاز به جبهه سازی و قرارگاه دارد.

وی افزود: ایام مهم و خاصی را در پیش داریم، با انتخابات فاصله چندانی نداریم اما با توجه به نگرانی مردم از ناکارآمدی‌ها شاهد شور انتخاباتی لازم نیستیم، بنابراین باید وارد میدان شد و کارآمدی‌ها را نشان داد و جوانان متعهد، متخصص و کارآمد جهادی را معرفی و همراهی کرد.

تولیت امام زاده صالح(ع) تهران در پایان با بیان اینکه حلال شدن حق شهدا فدا شدن برای رهبری، ارزشها و انقلاب است، گفت: در جبهه انقلاب چند صدایی ممنوع  است و باید انسجام ایجاد شود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۸ اردیبهشت, ۱۴۰۰

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو