زمان انتشار: ۷ مهر ۱۴۰۰ -

مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران تاکید کرد

لزوم تشکیل قرارگاه رسانه‌ای برای تبیین ابعاد شخصیتی علامه حسن‌زاده‌آملی

مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران بر لزوم تشکیل قرارگاه رسانه‌ای برای تبیین ابعاد شخصیتی علامه حسن‌زاده‌آملی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار سرای نور،عبدالمهدی حق شناس در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: رسانه ها در زمینه جلب نظر و توجه مردم به ابعاد مختلف زندگی علمی، عرفانی و الهی مرحوم علامه حسن زاده آملی ورود جدی داشته باشند.

وی با بیان اینکه متاسفانه آنطور که باید نسبت به ابعاد شخصیت و زندگی والای علمی، معنوی و الهی علامه حسن زاده آملی پرداخته نشده است، اظهار کرد: رسانه های محلی و استانی در پوشش مراسم تشییع پیکر مطهر حضرت علامه حسن زاده آملی سنگ تمام گذاشتند که جای تقدیر دارد اما در بعد معرفی درست و اصولی زندگی پربار ایشان هنوز نتوانستیم اقدام در خور توجهی داشته باشیم.

حق شناس، مرحوم علامه حسن زاده آملی را دارای یک شخصیت فوق العاده معنوی، علمی و عرفانی دانست که در جهان اسلام نظیر ندارد و در ادامه تصریح کرد: یقیناً فقدان مرحوم‌ علامه جانسوز خواهد بود اما نباید خلا نبود وجود با برکت ایشان باعث فراموشی شان شود.

وی با بیان اینکه مردم به خصوص جوانان و نوجوانان باید با ابعاد مختلف زندگی علامه حسن زاده آملی آشنا شوند، تاکید کرد: وظیفه آگاه سازی جامعه از منظومه فکری مرحوم‌علامه حسن زاده آملی متوجه رسانه ها است تا با تبیین و تشریح درست و اصولی زندگی مرحوم علامه حسن‌زاده آملی، بتوان گام های جدی در آگاه‌سازی جامعه برداشت.

مسئول سازمان بسیج رسانه مازندران در ادامه گفت: از تمامی رسانه‌های مکتوب و مجازی دعوت می کنیم در شخصیت پردازی جامع جهت تولید محتوای درست از زندگی مرحوم‌ علامه حسن زاده با ما همراه شوند تا در قالب یک قرارگاه جامع رسانه ای اقدام های جدی و تاثیرگذار داشته باشیم./بلاغ

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ مهر, ۱۴۰۰

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو