زمان انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ -

فرمانده سپاه کربلا خبر داد:

جهاد آبرسانی در ۳۵۰ روستای مازندران

فرمانده سپاه کربلا گفت: آبرسانی به ۳۵۰ روستای استان با اعتبار حدود ۷۵۰ میلیون تومان یکی از پروژه‌های بزرگ در دست اقدام است که با تخصیص بودجه، مشکل کم آبی روستاها در استان مرتفع می‌شود.

 

به گزارش بهناز دمیرچی خبرنگار سرای نور،سردار سیاوش مسلمی در حاشیه آیین افتتاح گلزار شهدای شهرستان نور در گفت وگو با خبرنگار ما اظهارکرد: شهدا در صحنه‌های دفاع مقدس نقش واقعی خود را در حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن ایفا کردند و امروز امنیت، اقتدار، آسایش و شکوه کشورمان به برکت خون شهدا است.

وی با اشاره به پروژه‌های ساماندهی گلزار شهدا در استان مازندران بیان کرد: سپاه استان مازندران در تفاهم‌نامه‌ با بنیاد شهید از سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۱ ساماندهی یکهزار مزار شهید را پذیرفت که امسال در ایام دهه فجر ۶۰ مزار شهید افتتاح شد.

 

فرمانده سپاه کربلای مازندران اضافه کرد: ۱۹ مزار شهید در روستای سیدکلا و نانواکلا با همکاری بسیج سازندگی سپاه ناحیه نور ، بنیاد شهید ، خیرین، خانواده شهدا و گروه‌های جهادی با حضور مسئولان و مردم شهرستان نور افتتاح شد.

 

 

این مسئول در خصوص پروژه‌های محرومیت زدایی و عمرانی استان به راه روستایی، بهره برداری از پل روستایی، جاده بین مزارع و آبرسانی اشاره کرد و افزود: پروژه‌های دهه فجر در مجموع حدود ۱۸۰ میلیارد تومان است که در حوزه عمرانی به بهره برداری می‌رسد.

مسلمی خاطرنشان‌کرد: آبرسانی به ۳۵۰ روستای استان مازندران با اعتبار حدود ۷۵۰ میلیون تومان یکی از پروژه‌های بزرگ در دست اقدام است که با تخصیص بودجه، مشکل کم آبی روستاها در استان مرتفع می‌شود.

وی گفت: یکی از کارهای بسیج سازندگی در راستای اقتصاد مقاومتی افتتاح صندوق‌های اشتغالزایی و پرداخت وام اشتغالزایی به کارآفرینان برای راه اندازی صنایع خرد و خانگی است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران یادآورشد: امسال ۲۰ نفردر شهرستان نور وام اشتغال زایی به مبلغ حدود ۲ میلیارد ۵۰۰ میلیون تومان دریافت کردند که از محل تبصره ۱۶ و ۱۸ تا پایان سال ادامه دارد و در سال آینده ۳۰ درصد بودجه استان مازندران در حوزه ماده ۱۶ و ۱۸ به عنوان وام اشتغالزایی به کارآفرینان استان پرداخت می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه دشمن با تمام ابزار تلاش می‌کند از کارهای بزرگی که به برکت دولت انقلابی انجام می‌شود، ناچیز جلوه دهد، افزود: دشمنان با سیاه‌نمایی و قدرت رسانه می‌خواهند افکار مردم و جوانان کشور را به دست بگیرند.

مسلمی خاطرنشان‌کرد: ایران اسلامی در میان کشورهای اطراف که در ناآرامی وخونریزی به سر می‌برند در آرامش و امنیت است و ما این امنیت و اقتدار را مدیون ایستادگی و جانفشانی رزمندگان، شهدا و جانبازان هستیم.

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۸ بهمن, ۱۴۰۱

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو