زمان انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ -

رئیس اداره تبلیغات شهرستان نور خبر داد:

برگزاری مراسم اعتکاف در شهرستان نور

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نور گفت: مراسم اعتکاف در شهرستان نور برای هفت مسجد برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش بهناز دمیرچی خبرنگار سرای نور،حجت الاسلام محمدرضا محمدی در گفت ‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به جهاد تبیین اظهارکرد: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نور در راستای جهاد تبیین و مباحث معرفتی که متناسب با ایام مبارک دهه فجر است و تقارن این دهه با ماه رجب برنامه‌های مختلفی را در شهرستان اجرا می‌کند.

 

وی‌گفت: محفل انس با قرآن نخستین برنامه شهرستانی در شب میلاد علی علیه السلام است که با حضور قاری بین المللی استاد وحید نظریان در مسجد جامع نور برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نور با اشاره به برنامه‌های مذهبی اعتکاف خاطرنشان‌کرد: اعتکاف این فرصت را به انسان می‌دهد که ارتباط‌های اساسی زندگی خویش را بازبینی و به تقویت و تحکیم آن بپردازد.

این مسئول یادآورشد: رهبر معظم انقلاب با بیان دستاوردهای معنوی انقلاب به استقبال هرساله جوانان و نوجوانان از مراسم اعتکاف در مساجد اشاره ‌کرد.

محمدی با بیان اینکه اعتکاف در دین اسلام از جایگاه والایی برخوردار است، اظهارکرد: مراسم اعتکاف در شهرستان نور برای هفت مسجد برنامه‌ریزی شد و برای نخستین بار این مراسم برای دانش آموزان و دانشجویان به صورت جداگانه در دو مسجد شهر نور برگزار می‌شود.

وی افزود: جشن انقلاب با محتوای تاثیرگذار در دهه فجر برای کودکان مهد قرآن و پیش دبستانی قرآنی در شهرستان نوراجرا می‌شود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۳ بهمن, ۱۴۰۱

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو