زمان انتشار: ۵ مهر ۱۴۰۲ -

دستگیری سارق طلاجات میلیاردی در کمتر از ۷۲ ساعت درنور

فرمانده انتظامی شهرستان نور از شناسایی و دستگیری سارق طلاجات باارزش تقریبی یک میلیارد تومان در کمتر از ۷۲ ساعت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بهناز دمیرچی خبرنگار سرای نور،سرهنگ علی اکبر قلی‌پور با اشاره به دستگیری سارق طلاجات اظهارکرد: در پی شکایت احدی از شهروندان مبنی بر سرقت طلاجات از منزلش در یکی از روستاهای بخش چمستان پرونده به صورت ویژه در دستورکار ماموران انتظامی پاسگاه بنفشه ده قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران انتظامی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در  کمتر از ۷۲ساعت موفق شدند یک سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

 

فرماندهی انتظامی شهرستان نور در ادامه با بیان اینکه سارق در بازجویی‌های به عمل آمده به جرم خود اعتراف کرد، افزود: با راهنمایی سارق یک نفر مال خر نیز شناسایی و طلاجات مسروقه کشف شد ومالباخته به پاسگاه بنفشه‌ده دعوت و اموال مسروقه صحیح و سالم تحویل داده شد.

سرهنگ قلی‌پور با اشاره به اینکه سرقت اصلی ترین مولفه‌ای بوده که امنیت  اجتماعی جامعه را تحت الشعاع قرار می‌دهد، خاطرنشان کرد: پیشگیری از وقوع سرقت برخورد قاطع با سارقان و تشدید اقدامات پیشگیرانه مهم‌ترین اولویت فرمانده انتظامی شهرستان است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ مهر, ۱۴۰۲

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو