زمان انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ -

ایرانپوریان: من و دانیال راست تراکتور را بیمه می‌کنیم

مدافع تراکتورسازی اعتقاد دارد با جذب بازیکنان مطرح تیمش در نیم فصل دوم شرایط خوبی پیدا می کند.

سرای  نور؛درباره شرایط تراکتورسازی در نیم فصل اول، مشکلات این تیم، جذب بازیکنان سرباز و برخی مسائل دیگرصحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

 

فقط دوست داشتیم این نیم فصل تمام شود

نیم فصلی که گذشت، واقعا برای ما سخت بود. یکی از سال هایی بود که واقعا در نیم فصل اول اذیت شدیم. ما با کمبود بازیکن شدیدی مواجه بودیم و فقط نگاهمان این بود که نیم فصل تمام شود و با تقویت تیم شرایط بهتری پیدا کنیم.

 

برای بازیکنان جوان خوب شد

این نیم فصل اگرچه بسیار سخت گذشت؛ اما برای بازیکنان جوان ما خوب بود. بازیکنانی که فرصت بازی کردن پیدا کردند و توانستند خودشان را نشان دهند. با این حال خوشحالم که می توانیم با جذب بازیکنان جدید شرایط خوبی در نیم فصل دوم پیدا کنیم.

 

به نفرات جدید خوشامد می گویم

بازیکنانی که نام شان برای حضور در تراکتورسازی مطرح است، همگی بازیکنان خوبی هستند که می توانند به تیم کمک کنند. امیدوارم خیلی زود این نفرات با تیم هماهنگ شوند و ما بازیکنان قدیمی نیز همه کمک می کنیم تا روزهای خوبی را سپری کنند. به نفرات جدید تیم خوشامد می گویم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم.

 

 

با اسماعیلی فر زوج خوبی می سازیم

دانیال اسماعیلی فر بازیکن خیلی خوبی است که می تواند کمک شایانی به تراکتورسازی انجام دهد. مطمئنا اینکه او با من هم پستی است مهم نیست. من همیشه گفته‌ام یک اسم بزرگ تر از امثال محمد ایرانپوریان است و آن هم تراکتورسازی نام دارد. همه ما برای موفقیت تیم تلاش می کنیم و من حاضرم اگر بازیکن هم پستی ام بهتر باشد، بدون مشکل روی نیمکت بنشینم. با این حال فکر می کنم زوج خوبی با اسماعیلی فر در سمت راست تشکیل دهیم و می توانیم در کنار یکدیگر جناح راست را بیمه کنیم.

 

جذب بازیکنان سرباز ربطی به تراکتورسازی ندارد

وقتی بحث جذب بازیکنان سرباز می شود، مشکلات هم به وجود می آید. هرساله از جذب سربازان توسط تراکتورسازی انتقاد شده و اعتراض هایی به وجود آمده است. با این حال چنین تصمیمی را حوزه نظام وظیفه گرفته و ربطی هم به باشگاه تراکتورسازی و سایر تیم های نظامی ندارد.

 

در آسیا تیم آسان وجود ندارد

مطمئنا در آسیا تیم آسان وجود ندارد. کار سختی خواهیم داشت. چراکه تیم های حاضر در لیگ قهرمانان بهترین تیم ها و منتخب های کشور های خود هستند. ما باید در آسیا کمترین اشتباهات را داشته باشیم تا بتوانیم به امید خدا و کمک هواداران از گروه خود صعود کنیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۸ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو