زمان انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ -

جهانیان: سیستم گل محمدی ارباب و رعیتی است

مالک باشگاه نفت تهران می گوید مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اجازه نمی دهد پروانه فعالیت این باشگاه صادر شود.

سرای نور؛گفت: مالکیت باشگاه نفت تهران به آقای گل محمدی ارتباطی ندارد. مالک باشگاه وزارت نفت است و امتیاز آن را به ما واگذار کرده اند. چیزی که در حوزه باشگاه  نفت تهران در اختیار آقای گل محمدی است، پروانه فعالیت باشگاه است. آقای گل محمدی از تمدید پروانه امتناع می کنند.

او ادامه داد: دلیل این موضوع این است که دارایی در ابتدای حضور ما  نامه زده بود و همکاری با باشگاه نفت را منع کرده بود. ایشان برای اینکه این نامه را دور بزنند یک مجوز یک ماهه دادند. بعد از این اتفاق ما حساب هایمان را درست کردیم و مجوز دریافت پروانه ما از دارایی صادر شد. دومین بهانه بدهی آقای گل محمدی بدهی ورزشگاه تختی است که از ۳ سال قبل بهنام پیشرو آن را به جای گذاشته است. من می گویم چرا ۳ سال قبل این فشارها را نمی آوردید؟ بهانه می آورند تا پرونده فعالیت ما را صادر نکنند.

مالک باشگاه نفت تهران در پاسخ به این سوال که چرا با این همه انتقاد بازهم دوست دارد در فوتبال تیم داری کند هم گفت: بچه هایی که از مملکت دفاع می کنند مگر از آنها خوب می گویند؟ آنها مدافعین حرم هستند و  ما هم مدافعین ورزش هستیم، قرار باشد به خاطر حرف ها پا پس بکشیم  که دیگر نمی توانیم در فوتبال کارهای اقتصادی انجام بدهیم.

جهانیان در پاسخ به این سوال که چطور می خواهد از نفت تهران درآمدزایی کند هم گفت: فوتبال یک اقتصاد  درآمدزا است و  در ایران هم پتانسیل درآمدزایی وجود دارد. مدیران سنتی مثل گل محمدی جلوی چرخه درآمدزایی را گرفته اند. چرخه ورزش باعث اشتغال می شود و حداقل می تواند  جلوی  جوان هایی که روی به اعتیاد می آورند را بگیرد. آقای گل محمدی  سابقه بدی دارد و قبلا  در سایپا در استان البرز هم همین کار را کرده است و این باشگاه را به دردسر انداخته است. سیستم ایشان به جای سیستم کار راه اندازی، سیستم ارباب و رعیتی است و من با ایشان مشکل اعتقادی دارم در حالی که فکر نمی کنم ورزش ربطی به مسائل سیاسی داشته باشد. ایشان اسناد مربوط به یک جلسه را رسانه ای می کند که من فکر نمی کنم این کار حرفه ای و اخلاقی باشد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۱ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو