زمان انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۴ -

یکی از یادگاران دفاع مقدس: استکبارستیزی از ویژگی بسیج است

یکی از یادگاران دفاع مقدس، گفت: تبعیت از ولایت و استکبارستیزی از ویژگی بسیج و بسیجیان است.

به گزارش سرای نور؛ناصر عزتی در سخنرانی پیش از خطبه‌ نماز جمعه شهرستان نور، به مناسبت هفته بسیج در جمع نمازگزاران نوری در مصلی‌الغدیر این شهر، اظهار کرد: انقلاب اسلامی از دو منظر منحصر به فرد است، نخست شعار نه شرقی و نه غربی و سپس حمایت از محرومان و مستضعفان جهان است.

وی افزود: بسیج مولود انقلاب است، که در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، سازندگی و دفاع همه جانبه پیشقدم بوده و تابع فرمان ولی امر خود است.

این یادگار دفاع مقدس، استکبارستیزی، تابعیت محض از ولایت، بصیرت، زمان‌شناسی، دشمن‌شناسی، اقدام به هنگام را از ویژگی بسیج و بسیجیان دانست و افزود: بسیجی پیگیر مطالبات رهبری است، استکبار‌ستیزی به عنوان سیره عملی حضرت امام(ره) و رهبری معظم انقلاب است که فرمودند؛ «اگر لحظه‌ای از استکبار غفلت کنیم، دچار خسارت سنگینی می‌شویم».

عزتی خاطرنشان کرد: در این ۳۷ سال دشمنان انقلاب و اسلام به ویژه آمریکا لحظه‌ای از دشمنی با ایران غافل نشدند و از راه‌های مختلف به دشمنی خود ادامه می‌دهند، زیرا که متوجه اصل انقلاب و استکبارستیزی ایران اسلامی هستند و گذشته ما این را ثابت کرده است.

وی به حوادث گوناگون انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در همه این حوادث بسیج گوش به فرمان رهبر بود و قدمی از ولی خود جلوتر یا عقب‌تر نبود، همراهی و اطاعت در همه حال از ویژگی بسیج است و نشان داد که این امر توانست حافظ انقلاب و اسلام شود و امنیت جامعه را برقرار کند.

این بسیجی دوران دفاع مقدس تصریح کرد: بداخلاقی‌ها، اختلافات سلیقه‌ها، تخلفات برخی از افراد و گاها مسئولان از سر غفلت، سبب نشده تا بسیجی عقب‌نشینی کند، زیرا معتقد است ملاک عمل ولایت و رهبری است و اینگونه موارد نباید خللی در اصل انقلاب و مأموریت‌های بسیج وارد کند.

عزتی در پایان گفت: بسیجی در همه حال پیرو ولی امر مسلمین است و گوش به فرمان رهبری بر اجرای فرامین معظم له و خودسر عمل نمی‌کند.

منبع :روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهرستان نور

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۹ آبان, ۱۳۹۴

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو