زمان انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۴ -

رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران:

دشمن به چیزی جز ذلت ملت ایران نمی‌اندیشد

رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران گفت: ماهیت دشمنان و اهداف آن مشخص است و آنها به چیزی جز ذلت ملت ایران نمی‌اندیشند.

 

بهگزارش سرای نور؛سرهنگ غلام‌رضا شریعتی در همایش بصیرتی و اقتصاد مقاومتی در جمع فرهنگیان اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد، اظهار کرد: رابطه بین بسیج و انقلاب رابطه‌ای تنگاتنگ است و انقلاب بدون بسیج و بسیج بدون انقلاب معنا ندارد.

وی افزود: معمار بزرگ انقلاب برای بسیج اهداف بلندی را تعیین کرد و از خصوصیات انقلاب اسلامی حرکت در مسیر اولیای الهی است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران تصریح کرد: انقلاب اسلامی تنها متعلق به ایران نیست و این انقلاب سرآغاز انقلاب مهدی (عج) است و تا زمانی که پرچم لااله الا الله در جهان به اهتزاز درمی‌آید تلاش برای دستیابی آرمان‌های بسیجی ادامه دارد.

وی ادامه داد: توان جمهوری اسلامی به‌گونه‌ای طراحی شده که تا رسیدن به مقصود و ظهور مهدی می‌تواند ظهور یابد.

شریعتی اظهار کرد: انقلاب اسلامی می‌خواهد در جهان و همه دنیا آرمان‌هایش را گسترش دهد و بسیج فرمول دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی را ارائه می‌کند و امروز بنا ندارد آن را محدود کند و این فرمول در راستای اهداف امام (ره) تشکیل شد.

وی افزود: امروز وظیفه دفاع در عرصه جنگ نرم و اقتصادی است و با توجه به اینکه ماهیت دشمن و اهداف آن مشخص است و آنها به چیزی جز ذلت ملت ایران نمی‌اندیشند عرصه اقتصاد مقاومتی ضروری است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران با بیان اینکه باید در عرصه جهاد اقتصادی باید تحمل داشته باشیم، بیان کرد: جهاد اقتصادی لازمه دفاع همه‌جانبه است.

شریعتی گفت: هفته بسیج میعاد با آدم‌هایی که در اوج بهره‌برداری از لذات دنیایی هستند و جهاد و فرهنگ جهاد اقتصاد مقاومتی را در آموزش پرورش باید مورد توجه قرار گیرد.

منبع:فارس

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ آذر, ۱۳۹۴

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو