زمان انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ -

مهاجری: توی صورت بازیکن قیچی نزنید!

سرمربی تیم پدیده می گوید که پیروزی مقابل سپاهان به خاطر کار گروهی و همدلی بازیکنان به دست آمده است.

سرای نور؛

رضا مهاجری پس از پیروزی ۴ بر صفر تیمش مقابل سپاهان در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

پیروزی ما حاصل کار تیمی بود
یک بازی سخت، فشرده و تأثیرگذار را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. این پیروزی به خاطر کار گروهی و زحمات تک‌تک بازیکنان به دست آمد. امروز تولد امام رضا است و خوشحالم توانستیم سومین برد نمایندگان مشهد در فوتبال و فوتسال در این چند روز را کسب کنیم.

گل زودهنگام عامل موفقیت ما بود
امروز اتفاق خاصی نیفتاد و فقط مزد زحمات بازیکنان و همدلی تیم خود را گرفتیم. خدا را شکر بازیکنان در زدن ضربات آخر با دقت عمل کردند. سپاهان هم خوب بازی کرد، اما گل زود هنگام ما باعث شد که بتوانیم بازی را به خوبی مدیریت کنیم. امیدوارم این روند را حفظ کنیم و از الان باید تمرکز خود را روی دیدار مقابل نفت آبادان بگذاریم.

انتظار چنین نتیجه ای نداشتم
اگر دروغ نگویم، خیر. انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشتیم، اما انتظار بازی خوب، متعصبانه و باغیرت از بازیکنان تیمم را داشتم. خدا را شکر این اتفاق افتاد و دیدید که دو گل از چهار گل ما توسط مدافعان ما به ثمر رسید. مخصوصاً گل چهارم که بازیکن ما از دفاع راست، یعنی ضلع مخالف حرکت کرد و گل چهارم را به ثمر رساند. تیم منسجمی داریم و می‌توانیم به روزهای آینده امیدوار باشیم.

قیچی بازیکن حریف روی صورت قاضی نشست
قیچی برگردان بازیکن حریف روی صورت بازیکن ما نشست. این صحنه حداقل کارت زرد داشت.

۳۰ تا ۳۵ درصد واریزی داشته ایم
بازیکنان پیشین تیم با باشگاه تسویه حساب کردند، از بازیکنان کنونی نیز کسی طلب‌کار نیست، بلکه ۵ درصد هم از قرارداد امسال‌شان به آنها پرداخت کردیم. به بازیکنان جدید تیم هم ۳۰ تا ۳۵ درصد مبلغ قراردشان را به حساب آنها واریز کردیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۳ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو