زمان انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

اختلاف در تیم رقیب پرسپولیس؛

آخرین وضعیت الهلال برای بازی با پرسپولیس و غیبت مشکوک یک بازیکن

یم فوتبال الهلال عربستان در حالی برای بازی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا راهی عمان شده است که «محمد شلهوب» هافبک باتجربه این تیم به صورت مشکوکی غایب است.

به گزارش خبرنگار سرای نور،تیم های فوتبال پرسپولیس و الهلال عربستان فردا دوشنبه در چارچوب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا در مسقط عمان (کشور بی طرف) به مصاف هم خواهند رفت و نتیجه این مسابقه برای هر دو تیم و صعودشان به مرحله بعد، اهمیت اساسی دارد.

پرسپولیس در حالی پا به این مسابقه می گذارد که مهره های تاثیرگذار این تیم از جمله سیدجلال حسینی و کمال کامیابی نیا به خاطر محرومیت و محمد انصاری به خاطر مصدومیت قادر به همراهی سرخپوشان نیستند. با این حساب برانکو با تغییرات اساسی در ترکیب تیمش، پرسپولیس را روانه بازی با الهلال خواهد کرد.

از سوی دیگر، شرایط تیم الهلال عربستان هم که چند روز پیش قهرمان لیگ این کشور شد، تفاوت چندانی با پرسپولیس ندارد. الهلال چند بازیکن اصلی خود را برای بازی با پرسپولیس به مسقط نبرده است. «یاسر الشهرانی» به دلیل مصدومیت به بازی با پرسپولیس نمی رسد.

همچنین غیبت «محمد شلهوب» هافبک باتجربه الهلال هم در عمان حسابی سر و صدای زیادی در رسانه های عربستانی به راه انداخته است. در حالی که باشگاه تاکید کرده شلهوب به خاطر مشکل سلامتی به عمان نرفته، اما روزنامه «الریاضیه» به نقل از منابع آگاه و نزدیک به تیم خبر داده است که این غیبت به خاطر اختلافاتی است که در الهلال وجود دارد.

این روزنامه اعلام کرده است شلهوب به خاطر اینکه به صورت کامل برای الهلال بازی نمی کند، حسابی از دست «رامون دیاز» سرمربی این تیم دلخور و ناراحت است؛ بخصوص اینکه این بازیکن اعتقاد دارد از نظر فنی و بدنی در شرایط بسیار خوبی به سر می برد.

ناراحتی شلهوب به قدری است که وی حتی در پایان بازی با الشباب که منجر به قهرمانی الهلال شد، با یکی از دوستان نزدیکش ورزشگاه را ترک کرد.

از سوی دیگر، الهلال که روز گذشته وارد عمان شد با استقبال زیاد هواداران عمانی مواجه شد. این تیم امروز یک جلسه تمرین در مسقط برگزار می کند و با تصمیم رامون دیاز، این تمرین پشت درهای بسته و به دور از چشم خبرنگاران و هواداران برگزار خواهد شد.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو