زمان انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

ترکیب احتمالی استقلال برابر پدیده

استقلالی ها در دیدار برابر پدیده امیدوارند تا با شکست حریف خود همچنان مدعی کسب عنوان دومی لیگ باقی بمانند.

سرای نور؛

شاگردان منصوریان در دو دیدار پیش روی خود برابر پدیده مشهد و سپاهان اصفهان رویای حضور روی رتبه دوم لیگ و فرار از پلی آف دوباره لیگ قهرمانان آسیا را دنبال می کنند.
آبی پوشان که در دیدار قبلی برابر تراکتورسازی به روند نباختن خود در لیگ برتر پایان دادند، امیدوارند تا با کسب پیروزی برابر پدیده مشهد رقابت برای عنوان دومی را به هفته ی پایانی بکشانند اما در این دیدار استقلال غایبانی نیز دارد. وریا غفوری به دلیل مصدومیت شانس حضور برابر پدیده را از دست داده و فرشید باقری نیز با تصمیم منصوریان استقلال را در سفر به مشهد همراهی نمی کند.
مهدی رحمتی در این دیدار دروازه بان اول استقلال است و خسرو حیدری با غیبت وریا غفوری به سمت راست دفاع بر خواهد گشت. به نظر می رسد منصوریان در این دیدار به یکی از دو مدافع برزیلی خود استراحت خواهد داد و مجید حسینی احتمالا جانشین پادوانی خواهد بود. سمت چپ دفاع استقلال یکی از نقاط پر ابهام در این دیدار است. میلاد زکی پور انتخاب اول منصوریان است اما نمایش قابل قبول یعقوب کریمی باعث شده تا این بازیکن باز هم شانس حضور در ترکیب را داشته باشد. البته هرایر مگویان نیز دیگر گزینه ای است که احتمال دارد در هر سه نقطه خط دفاعی منصوریان از او به عنوان یار جانشین استفاده کند.
امید نورافکن و ابراهیمی این بازی را به عنوان هافبک های دفاعی استقلال آغاز می کنند. فرشید اسماعیلی هر چند از فرم خوب خود دور شده اما به عنوان هافبک بازی ساز استقلالی ها در این دیدار از ابتدا به میدان خواهد رفت.
کاوه رضایی در این بازی باز هم مهاجم اصلی استقلالی ها است و منصوریان از میان یعقوب کریمی، جابر انصاری، علی قربانی، محسن کریمی و بهنام برزای باید دو گزینه را به عنوان بال های کناری استقلال در ترکیب اولیه قرار دهد که در این میان شانس قربانی و برزای بیش از سایر بازیکنان است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو