زمان انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۶ -

منصوریان ١٨٠ دقیقه فرصت گرفت!

عضو هیات مدیره استقلال گفت منصوریان برای نتیجه گیری دو هفته فرصت دارد.

سرای نور؛حسن زمانی بعد از پایان جلسه هیات مدیره استقلال اعلام کرد که علیرضا منصوریان تنها دو بازی برای نتیجه گرفتن با استقلال مهلت دارد. او در پایان این جلسه گفت: جلسه ای بسیار خوب و عالی داشتیم. یکی از مصوبات این جلسه، کمیته اقتصادی باشگاه بود. همچنین تصمیم گرفتیم که کمیته فنی تشکیل شود و اعضای این کمیته به زودی مشخص می شود. در مورد کادرفنی بحث های مفصلی انجام دادیم.

زمانی افزود: دو بازی دیگر به آقای منصوریان فرصت دادیم. یعنی ایشان بازی با گل گهر سیرجان و پارس جنوبی را فرصت دارند و نتیجه این دو بازی، وضعیت ایشان را مشخص می کند.

 

زمانی در واکنش به این موضوع که آیا شما به برکناری ایشان اصرار دارید، تصریح کرد: این موضوع درست نیست. بنده تابع نظرات اکثریت هیات مدیره هستم. نظر اکثریت هیات مدیره این بود که ایشان دو بازی فرصت داشته باشند.

او در ادامه اضافه کرد: بعد از دو جلسه اگر ایشان نتیجه نگیرد، باشگاه از یک مربی درجه یک خارجی استفاده می کند. ایشان باید حتما هر دو بازی را پیروز شود.

 

عضو هیات مدیره استقلال درباره غیبت قریب، گفت: مصوبات مجمع نیاز به دو سوم آرا دارد و حتی اگر سه نفر حضور داشته باشند، جلسه قانونی است.

او در ادامه درباره علت غیبت قریب عنوان کرد: اگر ایشان یک جلسه حاضر می شدند، این موضوع برای ما مشخص می شد. آقای وزیر نیز تاکید داشتند که ایشان حتما حضور داشته باشند و ما امیدوار بودیم ایشان حتما در جلسه شرکت کنند، اما این اتفاق رخ نداد.

زمانی در پاسخ به این سوال که تکلیف آقای قریب چه خواهد شد، بیان کرد: با رایزنی‌هایی که با وزیر انجام می شود، به زودی آقای وزیر درباره ایشان تصمیم گیری خواهند کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: اگر ایشان با حضور آقای توفیقی مشکل داشتند، باید در جلسه حاضر می شدند و توضیح می دادند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو