زمان انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۶ -

پیروزی دراماتیک میلان مقابل ریه‌کا در لیگ اروپا

میلان در دیداری جذاب و تماشایی، موفق شد در خانه مقابل ریه‌کای کرواسی به پیروزی 3-2 دست پیدا کند.

سرای نور؛

در این دیدار ابتدا میلانی ها با دو گل از حریف پیش افتادند اما ریه‌کا در فاصله یک دقیقه به پایان بازی کار را به تساوی کشید.  ولی این پایان کار نبود و شاگردان وینچنزو مونتلا با گلی که در وقت های اضافه زدند، توانستند به سه امتیاز این دیدار دست پیدا کند.

میلانی ها بازی را بسیار هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی، دو موقعیت بسیار خوب گلزنی داشتند اما چالهان اوغلو و بورینی نتوانستند از آنها استفاده کنند.

اما تلاش روسونری برای باز کردن دروازه ریه‌کا سرانجام در دقیقه ۱۴ نتیجه داد و آندره سیلوا حساب کار را ۱-۰ کرد.

آندره سیلوا که روی پاس بورینی صاحب موقعیت شده بود، بعد از یک در عرض عالی، با ضربه پای راست تماشایی، دروازه حریف را باز کرد.

در ادامه بازی متعادل تر شد و هر دو تیم موقعیت هایی داشتند که نتوانستند از آن استفاده کنند و به این ترتیب، نیمه اول با همان یک گل به سود میلان به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات میلان آغاز شد و این تیم در دقیقه ۵۳ به گل دوم رسید.

روی یک ضربه کرنر بود که توپ در یک رفت و برگشت، در مقابل دروازه به موساکیو رسید و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

در ادامه بازی متعادل تر شد و هر چه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، حملات ریه‌کا شدت می گرفت تا اینکه در دقیقه ۸۴ این تیم به گل اول رسید.

روی یک ضدحمله سریع بود که آکوستی با دوناروما تک به تک شد و با ضربه ای نه چندان محکم، کار را تمام کرد.

میلانی ها که غافلگیر شده بودند، در دقیقه ۹۰ یک اشتباه دیگر مرتکب شدند و خطای رومانیولی، یک ضربه پنالتی نصیب حریف کرد. الز پشت ضربه قرار گرفت و علی رغم تشخیص درست دوناروما، توانست حساب کار را ۲-۲ کند.

میلانی ها که پیروزی شان را از دست رفته می دیدند، در دقایق اضافه فشار زیادی روی دروازه ریه‌کا وارد کردند و سرانجام در دقیقه ۹۰+۴ به گل برتری رسیدند.

روی پاس در عمق عالی از بورینی بود که کوترونه با یک ضربه عالی توانست گل برتری روسونری را به ثمر برساند تا این تیم در این دیدار به پیروزی ۳-۲ برسد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو