زمان انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ -

نادیده‌های جذاب از حاشیه میزبانی تاتارها از ایران

میزبان جام جهانی در شرایطی از تیم اول آسیا میزبانی کرد که مردم فوتبالدوست شهر کازان در ایالت تاتارستان صحنه های جالب توجهی در حاشیه این رقابت رقم زدند.

سرای نور؛انتخاب شهر کازان به عنوان مرحله برگزاری دیدار دوستانه و تدارکاتی روسیه با ایران فرصت خوبی بود برای مردم فوتبالدوست مرکز تاتارستان تا خود را برای میزبانی از مرحله نهایی جام جهانی محک بزنند. شهری که به تازگی ورزشگاه خود را بازسازی کرده و شکل و شمایل زیبایی به کازان آرنا با سقف زیبای کروی و دیواره های تمام LED اعطا کرده است.

 

از یکی دو ساعت قبل از آغاز مصاف ایران با میزبان جام جهانی مسئولان برگزاری این دیدار خود را برای ورود تماشاگران به ورزشگاه آماده کردند تا جایی که در حاشیه ورزشگاه تمامی برنامه ها برای سرگرمی همه نوع تماشاگر از کودک و نوجوان گرفته تا پیر و کهنسال تدارک دیده شده بود که تصاویر، خود گواه این موضوع است.

 

 

 

 

 

 

 

 

نکته جالب این بود که بخشی از سکوهای ورزشگاه ۴۰ هزار نفری کازان آرنا را نیروهای نظامی شاغل در تاتارستان به خود اختصاص داده و نشان دادند علاقه فراوانی به ورزش به خصوص فوتبال دارند و تحت هر شرایطی به حمایت از تیم ملی روسیه می پردازند. جالب تر از حضور نظامیان، ایرانی های ساکن در روسیه و تاتارستان بودند که در شهر کازان دور هم جمع شده و با جمعیتی ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفره مثل همیشه به حمایت از ملی پوشان پرداختند آن هم با پرچم های زیبای سه رنگ ایران و شکل و ظاهری دیدنی که توجه همه عکاسان و رسانه ها را به خود جلب می کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

میزبانی از دیدار ایران با روسیه برای کازانی ها در مجموع یک تجربه بسیار مفید و مهم تلقی می شد؛ چون آنها با دستاوردهایی که از این مصاف به دست آوردند، قطعا می توانند برنامه های تفریحی مد نظر برای میزبانی از طرفداران حاضر در جام جهانی در این شهر را بهتر اجرا کنند و یکی از میزبانان نمونه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه لقب بگیرند. شهری که با توجه به قوانین قرعه کشی بعید به نظر می رسد میزبان ایران در مرحله نهایی این تورنمنت باشد.

 

 

 

 

 

 

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۰ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو