زمان انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ -

تلاش پیشکسوتان پاس برای بازگشت تیم به تهران

بازیکن سابق پاس تهران و سرپرست کنونی نفت تهران از تلاش پیشکسوتان برای بازگرداندن پاس به پایتخت خبر داد.

سراي نور؛تیم پاس تهران چند هفته قبل به دسته سوم فوتبال ایران سقوط کرد و دل خیلی ها را به درد آورد. بعد از این اتفاق بسیاری از پیشکسوتان قدیمی پاس به انتقال این باشگاه به همدان ایراد گرفتند و گاها انتقادهای تندی را در این خصوص بیان کردند. حالا برخی خاک خورده های باشگاه پاس در تلاش هستند تا با بازگرداندن پاس به تهران زمینه را برای احیای دوباره این تیم فراهم کنند.

علی اکبر یوسفی سرپرست کنونی نفت تهران که سوابق زیادی در تیم پاس تهران دارد، در این باره گفته است: «زمانی که پاس در لیگ دسته دوم قرار داشت، دنبال این بودیم که تیم را به تهران بیاوریم و زیر نظر بخش خصوصی اداره کنیم. من با علی‌اصغر مدیر روستا، جواد نکونام و حمید استیلی صحبت کردم تا مالکیت تیم را در اختیار بگیریم. نیاز بود مجوز نیروی انتظامی برای ما صادر شود. الان هم همین مساله وجود دارد و خیلی از قدیمی‌ها که نام بردم از آنها و بازیکنی که الان در نفت بازی می‌کند یعنی محمد نصرتی از این طرح استقبال کرده اند. الان سردار ملاحی که برای پاس زحمات زیادی کشید و قهرمانی پاس در آسیا با حضور او رقم خورد در کنار ماست تا این اتفاق رقم بخورد. قرار است با تلاش‌هایی که می‌کنیم در سال آینده پاس را به تهران بیاوریم و یک بار دیگر این تیم را احیا کنیم.»

وی افزود: «من از پیشکسوتان تیم خواسته‌ام که اگر لازم می‌بینند مسببان انتقال پاس به همدان را به دادگاه بکشانند. باید شکایت انجام شود تا آنها در دادگاه پاسخگوی ما باشند. مگر می‌شود یک بنای تاریخی را از بین برد. مگر می‌شود اسم همدان را تهران گذاشت. تا به حال کسی گفته مقبره بوعلی سینا را در همدان خراب کنند و به تهران بیاورند. این کار اگر انجام شود یکی از جاذبه‌های شهر همدان از بین نمی‌رود؟ مسلما با انتقال پاس از تهران به همدان نیز یکی از جاذبه‌های تهران از مردم گرفته شد چرا که پاس جزء آن دسته تیم‌هایی بود که دارای هواداران مشخصی بود».

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو