زمان انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ -

پیش بازی وست بروم – منچستریونایتد

دو تیم وست بروم و منچستریونایتد، امروز در ورزشگاه هاوترنز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

سرای نور؛با پیروزی چلسی و سیتی در دیدارهای روز گذشته، یونایتد نیاز مبرم به ۳ امتیاز این دیدار دارد. شیاطین سرخ در حال حاضر ۱۴ امتیاز با صدرنشین جدول یعنی منچسترسیتی فاصله دارند و تیم سوم جدول یعنی چلسی توانسته با یک بازی بیشتر، امتیازات خود را به آنها برساند. شاگردان مورینیو در ۶ بازی اخیر خود ۵ پیروزی و ۱ شکست به دست آورده اند و در فرم خوبی قرار دارند. با این حال، شکست مقابل سیتی، اختلاف آنها را با صدر جدول بیشتر کرد و حالا آنها کار دشوار تری برای حفظ امید هایشان برای کسب قهرمانی دارند.

وست بروم در آن سو با کسب تنها ۱۴ امتیاز در رده نوزدهم قرار گرفته و شرایط خوبی ندارد. آنها در ۶ بازی اخیرشان موفق به کسب پیروزی نشده اند و در فرم بسیار ضعیفی قرار دارند. اخراج تونی پولیس و تغییر در کادر فنی باشگاه نیز نتوانست شرایط را برای آنها بهبود ببخشد و مطمئنا آنها مقابل یونایتد نیز کار دشواری پیش رو دارند. با این حال وست بروم با پولیس همواره رقیب دشواری برای یونایتد به حساب می‌آمد و در ۶ تقابل اخیر دو تیم، ۲ پیروزی برای یونایتد، ۲ پیروزی برای وست بروم و ۲ تساوی به دست آمده است.

کریک و بایی به علت مصدومیت و پوگبا به علت محرومیت قادر به همراهی تیمشان در این دیدار نیستند. حضور فلینی و روخو هنوز مشخص نیست.

ترکیب احتمالی:

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۶ آذر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو