زمان انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۵ -

داعش نسخه پیشرفته وهابیت است

قدیری ابیانه با اشاره به حضور داعش در منظقه آسیای غربی گفت: داعش نسخه پیشرفته وهابیت است، داعش را برای حفظ منافع اسرائیل ایجاد کردند.

به گزارش سرای نور؛ دومین سالگرد شهید مدافع حرم سید حمید یزدانی از مدافعان تیپ فاطمیون، مداح و شاعر اهل بیت علیه السلام عصر امروز با حضور مسئولان و خانواده ی شهدا در حسینه قهرودیهای تهران برگزار شد.

حسن قدیری ابیانه در این مراسم اظهار داشت: جهان اسلام بسیار گسترده است بطوری که از شرق آسیا در اندونزی تا غرب اروپا، اسلام شکل گرفته است وی در ادامه افزود نیمی از نقاط مهم استراتژیک دنیا در منطقه جهان اسلام قرار گرفته است و منابع مهمی از نفت و گاز در این منطقه قرار گرفته است که همه ی دنیای اسلام به یک نقطه ی واحد، از نقاط مشترک همه مسلمانان است.

وی در ادامه افزود: نیمی از نقاط استراتژیک دنیا در جهان اسلام قرار گرفته است و منایع مهمی از نفت و گاز در این منطقه قراردارد و مهمتر از همه این که همه مسلمانان در جهان اسلام به  یک نقطه واحد یعنی خدای متعال اعتقاد دارند و این درهمه مسلمانان مشترک است.

قدیری ابیانه اظهار داشت: اگر همه مسلمانان با هم متحد شوند و حول این محور باشند می توانند به یک ابر قدرت بزرگ تبدیل شوند و از انجا که استعمار چنین چیزی را پیش بینی کرده بود به دنبال ایجاد تفرقه بین مسلمان در دنیای اسلام افتاد.

این  فعال سیاسی اضافه کرد: در واقع هدف از تشکیل اسرائیل جلوگیری ازپیشرفت اسلام و اتحاد مسلمانان بود. اسرائیل به دنیال تحقق شعار نیل تا فرات می خواهد همه مناطق در این بین حتی مکه و مدینه را به تصرف خود دراورد.

وی افزود: جنگ جهانی اول و دوم بین مسیحیان بود ولی چگونه است که امروزه انها دم از اتحاد میزنند ولی با ایجاد تفرقه و جنگ به دنیال جدایی بین مسلمانان هستند و دائم اختلافات بین  شیعه و سنی و حتی شیعه با شیعه و سنی با سنی راه می اندازد.

قدیری ابیانه اظهار داشت: دشمن از بیداری اسلامی نگران است و پیش بینی کرده که اسلام درحال گسترش به تمام نقاط دنیا است بر همین اساس صهیونیست را تشکیل داد تا بتواند جلوی گسترش اسلام را بگیرد هرچند که غربی ها پیش بینی کرده اند که اسرائیل روبه اضمحلال می رود و تا سال ۲۰۲۵ چیزی به نام اسرائیل وجود نخوهد داشت.

این فعال سیاسی اضافه کرد: اگر پرچم اسلام در دست مسلمان باشد در هر جنگی پیروز می شوند همان طور که امام خمینی (ره) فرو پاشی شوری را پیش بینی کرده بود.

وی در ادامه بیان داشت: امام خمینی همچنین به مسئولان کشور شوروی در خصوص جنگ با افغانستان گفته بود که شوروی شکست می خورد چراکه مردم افغانستان هرچند که فقیرند ولی مسلمان بوده و از وطن خود جانانه دفاع خواهند کرد.

قدیری ابیانه در پایان با اشاره به تشکیل داعش اظهار داشت: در واقع داعش را ایجاد کردند تا منافع اسرائیل حفظ شود داعش را برای نجات اسرائیل بنا کردند با این بهانه بین مسلمانان تفرقه انداختند و به حریم اهل بیت (ع) بی احترامی کردند. داعش نسخه پیشرفته صهیونیست است که غربی ها ان را ایجاد کرده و تقویت می کنند.

شهید سیدحمید یزدانی متولد۱۳۷۱ از شهدای تیپ فاطمیون است که در ۶ بهمن سال ۱۳۹۳ به شهادت رسید و در ۱۲ اسفند سال ۹۳ به خاک سپرده شد.

منبع:فارس

کلیدواژه ها: ,,, ,
زمان انتشار: ۷ اسفند, ۱۳۹۵

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو