زمان انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۶ -

با وجود تمام شایعات، رونالدو در رئال خواهد ماند

10روز پیش بود که نشریه آبولا ادعا کرد رونالدو پس از اتهامات سنگین مالیاتی قصد ترک رئال را دارد.

سرای نور؛رونالدو در آن مقطع از شیوه دفاع باشگاه رئال در مقابل اتهاماتی که به وی نسبت داده شده بود، رضایت نداشت. کمی بعد فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال در مصاحبه با اوندا سرو، اتهام ۱۴٫۷ میلیون یورو فرار مالیاتی رونالدو را بی اساس دانست و به دفاع همه جانبه از فوق ستاره پرتغالی پرداخت.

گفته می شود که رونالدو پس از مصاحبه پرز، کمی آرام تر شده و از مواضع قبلی خود عقب نشینی کرده اما همچنان شایعاتی مبنی بر علاقه پی اس جی به CR7 به گوش می رسد.

 

 

 

 

در همین رابطه کریستین کارمبئو، ستاره فرانسوی که سابقه سه فصل بازی برای رئال بین سال های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۰ را دارد و با این تیم دو قهرمانی اروپا را کسب کرد به وبسایت گل گفت:« باید واقع بین باشیم. رونالدو با رئال قرارداد دارد و در هر قراردادی، قوانین و شرایط خاصی لحاظ می شود.

رقم فسخ قرارداد او ۱ میلیارد یورو است و هیچ باشگاهی قادر به پرداخت آن نیست. من فکر می کنم رونالدو در رئال خواهد ماند و برای مشکل وی راه حلی پیدا خواهد شد. ببینیم چه پیش می آید؛ ولی اعتقاد من روی ماندن رونالدو در رئال با وجود تمام شایعات اخیر است.

او تمام رکوردها در رئال را از آن خود کرده و با پیراهن رئال به تمام اهدافش نیز رسیده است. رونالدو متعلق به رئال است و خودش هم خیلی خوب بر این نکته واقف است. او به مانند رئال یک برند جهانی است و رئال بهترین تیم برای او محسوب می شود.»

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۶ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو