زمان انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ -

فول استرس با نقاب خنده (گزارش تصویری)

علیرضا منصوریان چهارشنبه شب با استرس بالای نظاره گر نمایش شاگردانش مقابل ذوب آهن بود.

سرای نور؛

از قبل مشخص بود بازی با ذوب آهن آخرین فرصت برای علیرضا منصوریان است تا تیمش را به برتری برساند و بتواند به کارش در استقلال ادامه دهد. اتفاقات روزهای گذشته پیرامون استقلال والبته حاشیه های پیش آمده در برنامه نود نیز سبب شد تا منصوریان بااسترس فراوان تیمش را به زمین بفرستد.

منصوریان در طول ۹۰ دقیقه بازی با ذوب آهن به قدری استرس داشت که حتی حاضر نشد خودش کنار خط بایستد و بازیکنانش را هدایت کند.او ابتدا مک درموت را به لب خط فرستاد و با اخراج این مربی فرصت را برای ایستادن کنار زمین به محمد خرمگاه داد. با همه اینها اما چیزی از استرس او روی نیمکت کم نشد.

سرمربی مستعفی استقلال در طول مسابقه بارها از روی نیمکت بلند شد، به این طرف و آن طرف رفت و حتی گاهی صندلی خود روی نیمکت را هم گم می کرد وروی صندلی دیگری می نشست. او گاهی به داور اعتراض می کرد و گاهی هم با ناظر مسابقه و داور چهارم حرف می زد. خنده های زورکی بعد از اشتباهات بازیکنان و گل آفساید ذوب آهن، همه نشان می داد که او چقدر تحت فشار قرار گرفته است.

نگاهی به چهره منصوریان در طول بازی و توجه به میمیک های صورت وی به خوبی استرس و فشاری که تحمل می کرد را نشان می داد. به قول خود منصوریان او در موقعیت «فول استرس» قرار داشت. در نهایت هم با تساوی استقلال و شعار حیاکن، رها کن روی سکوها مشخص شد استرس منصوریان بیهوده نبوده است. اومجبور به استعفا از سرمربیگری استقلال شد تا با شرایطی سخت به استقبال از روزهای استراحت برود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳۱ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو