زمان انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۶ -

پورموسوی: ثابت می‌کنیم خوزستان مهد فوتبال است

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید بر خلاف برخی نظرات استقلال خوزستان خط دفاعی قدرتمندی دارد.

سرای نور؛

سید سیروس پورموسوی سرمربی فولاد خوزستان در آستانه دیدار با استقلال خوزستان در دربی اهواز گفت: امیدوارم با تلاش همه مسئولان و بازیکنان هر دو تیم بتوانیم فردا یک دربی زیبا را در خوزستان شاهد باشیم. فردا می‌خواهیم ثابت کنیم خوزستان هنوز مهد فوتبال ایران است و نگاه پایتخت‌نشینان را به فوتبال خوزستان تغییر دهیم و امیدوارم طوری عمل کنیم که فوتبال خوزستان از دو قطبی بودن خارج شده و فوتبال شهرستان‌ها نیز دیده شود.

سرمربی فولاد خاطرنشان کرد: هفته پیش با یک بازی رو به جلو توانستیم نفت آبادان را در شهر خودش شکست دهیم و هرگز به نام بزرگ این تیم کاری نداشتیم. دنبال بازی خودمان بودیم و در حال حاضر هم تلاش می‌کنیم همین روند را ادامه دهیم. برای بازی فردا یوسفی، وکیا و نجاریان را در اختیار نخواهیم داشت اما بقیه بازیکنان در شرایط مناسب آماده بازی هستند.

پورموسوی با اشاره به استقلال خوزستان که تیم سابقش به حساب می‌آید یادآور شد: روزهای خوبی در این تیم داشتم و احترام زیادی برای مسئولان این باشگاه و هوادارانش قائلم. با  ویسی هم ۳ سال همکاری خوبی داشتیم. در حال حاضر تمام تلاشم این است که با کمک مهاجمان فولاد یک تیم خیلی خوب داشته باشیم تیمی که خواسته‌های هواداران پرشور این تیم و مدیریت مجموعه بر اساس امکاناتی که در اختیارمان قرار دادند برآورده کند. انشاءالله جوابگوی حمایت آنها باشیم. اصلاً دوست دارم برای تیم رقیب کری بخوانم و از بازیکنان خودمان خواسته‌ام قبل از بازی مراقب مصاحبه‌های خود باشند و در زمین طوری عمل کنند که باعث نشود حساسیت ایجاد شود. دربی حساسیت خودش را دارد و این به ما بستگی دارد که در کم کردن حساسیت تلاش کنیم.

وی درباره در مورد اینکه گفته می‌شود استقلال خوزستان خط دفاعی بسیار ضعیفی دارد، گفت: ما حریف را به خوبی آنالیز کرده‌ایم. اتفاقا خط دفاع آنها خوب است و شما بازی این تیم با ذوب‌آهن را کنار بگذارید. آن بازی یک اتفاق بود و این تیم در بازی‌های دیگر خود در خط دفاع خوب عمل کرد. امشب هم دوباره حریفمان را آنالیز و تلاش می‌کنیم در بازی فردا با کسب یک نتیجه خوب به روند رو به رشدمان ادامه دهیم البته آنها هم قطعاً به دنبال این هستند که از انتهای جدول فاصله بگیرند و با انگیزه زیادی به مصاف ما می‌آیند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳ مهر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو