زمان انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ -

آرسنال ۳-۱ میلان: حذف تلخ روسونری

میلان در شبی که داور یک پنالتی جنجالی علیه این تیم اعلام کرد، با نتیجه 3-1 مغلوب آرسنال شد و از دور رقابت های لیگ اروپا حذف شد.

سراي نور؛شاگردان گنارو گتوزو که در دیدار رفت با نتیجه ۲-۰ مغلوب آرسنال شده بودند، در دیدار امشب آنها ابتدا با یک گل پیش افتادند اما در ادامه سه بار دروازه شان را باز شده دیدند و با شکست ۵-۱ در مجموع دو دیدار، از دور رقابت های کنار رفتند.

 

میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و چیزی نمانده بود که آندره سیلوا خیلی زود این تیم را پیش بیندازد اما ضربه او به کنار دروازه رفت.

در ادامه آرسنالی ها بازی را تا اندازه ای در دست گرفتند و یکی دو موقعیت خوب روی دروازه میلان ایجاد کردند، اما نتوانستند به گل برسند. بازی به همین ترتیب ادامه داشت و هر دو تیم در تلاش بودند تا با تسلط بر بازی، به گل برسند تا اینکه در دقیقه ۳۵، میلانی ها سرانجام قفل دروازه آرسنال را باز کردند. هاکان چالهان اوغلو که پشت محوطه جریمه آرسنال صاحب موقعیت شده بود، با یک شوت دیدنی توانست داوید اوسپینا را مغلوب کند.

اما این برتری چندان پایدار نبود و تیم میزبان خیلی زود به گل تساوی رسید. برخورد نه چندان جدی ریکاردو رودریگز و دنی ولبک در محوطه جریمه میلان را داور خطا تشخیص داد تا آرسنالی ها صاحب یک ضربه پنالتی شوند. ولبک پشت ضربه قرار گرفت و با فریب دادن دوناروما، دروازه را باز کرد.

در دقایق باقی مانده نیمه اول این میلانی ها بودند که حملات بیشتری روی دروازه حریف داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

نیمه دوم را دو تیم هجومی آغاز کردند و در دقایق ابتدایی، چند موقعیت خوب روی دروازه ها ایجاد شد اما هیچ کدام از آنها تبدیل به گل نشد.

در ادامه میلانی ها بازی را در دست گرفتند و چند موقعیت بسیار خطرناک روی دروازه آرسنال به وجود آوردند اما همه آنها یکی پس از دیگری از دست رفت.

در مقابل، در دقیقه ۷۱، آرسنال به گل دوم رسید. گرانیت ژاکا که پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، با یک شوت محکم دروازه میلان را هدف گرفت و با دفع ناقص دوناروما، توپ به درون دروازه غلتید.

میلانی ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه ۷۶ می توانستند بار دیگر کار را به تساوی بکشند اما اوسپینا با یک واکنش دیدنی، مانع از باز شدن دروازه شد.

در حالی که میلانی ها سخت به دنبال جبران گل های خورده بودند، این آرسنال بود که در دقیقه ۸۶ به گل سوم رسید. روی ارسال جک ویلشر بود که ضربه سر آرون رمزی می توانست تبدیل به گل شود ولی دوناروما توپ را برگشت داد. توپ برگشتی روی تیر دوم به ولبک رسید و او دروازه خالی را به راحتی باز کرد.

در دقایق باقی مانده اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با نتیجه ۳-۱ به سود آرسنال به پایان رسید تا این تیم با برتری ۵-۱ در مجموع دو دیدار راهی مرحله بعد شود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو