زمان انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۵ -

رقابتهای یورو ۲۰۱۶ - فرانسه؛

بلژیک سنگر مجارها را بمباران کرد

تیم فوتبال بلژیک با چهار گل از سد مجارستان در یک هشتم نهایی رقابتهای یورو ۲۰۱۶ گذشت و حریف تیم فوتبال ولز در مرحله بعدی رقابتها شد.

به گزارش سرای نور؛ در این دیدار که یکشنبه شب در ورزشگاه مونیسیپال برگزار شد، «توبی اندرویلد» ابتدا در دقیقه ۱۰ با ضربه سر دروازه «گابور کرالی» را باز کرد.

تیم پرستاره بلژیک در ادامه باز هم موقعیت گلزنی داشت که بازیکنانی مثل «کوین د بروین» و «راجا ناینگولان» موفق نشدند اختلاف را بیشتر کنند.

تیم بلژیک به بازی خوب خود در نیمه دوم ادامه داد و موفق شد سه بار دیگر دروازه مجارستان را باز کند. در این بین مجارها هم دلخوش به تک حمله های بودند که بر روی دروازه حریف ترتیب می دادند.

در دقیقه ۷۸ «میکی باتشوایی» تنها پس از دو دقیقه که از زمان حضورش در ترکیب بلژیک به جای «روملو لوکاکو» می گذشت موفق شد از روی پاس عرضی «ادن آزار» گل دوم بلژیک را به ثمر برساند.

تنها دو دقیقه بعد این بار خود آزار که ستاره بلژیک در این دیدار بود با ضربه ای فنی و دقیقه دروازه مجارستان را برای بار سوم باز کرد.

«یانیک کاراسکو» هم که به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شده بود در دقیقه ۹۰ برای بلژیک گل زد تا پرگل ترین پیروزی این دوره از رقابتها نصیب مردان «مارک ویلموتس» شود.

به این ترتیب تیم فوتبال بلژیک روز جمعه در یک چهارم نهایی رقابتهای یورو ۲۰۱۶ با ولز دیدار می کند.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ تیر, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو