زمان انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۵ -

نمایشگاه پوشاک مدارس با ۲۲۰ غرفه آغاز به کار می‌کند

نخستین نمایشگاه پوشاک مدارس با حضور طراحان و تولیدکنندگان لباس مدارس در ۲۲۰ غرفه اختصاص یافته از ۲۹ تیرماه در بوستان گفتگو افتتاح می‌شود.

به گزارش سرای نور؛ مهدی علی اکبرزاده مدیرکل فرهنگی، هنری وزارت آموزش و پرورش اظهاركرد: حدود ۲۲۰ غرفه در نمایشگاه پوشاک مدارس اعم طراحان و تولید کنندگان لباس مدارس شرکت می‌کنند به همه مدارس استان‌ها پایگاه‌های اوقات فراغت و فعالیت‌های تابستانی و پایگاه‌های ثبت نام مدارس در خصوص این نمایشگاه اطلاع رسانی انجام شده تا اولیاء، مسئولان و دانش آموزان با تنوع پوشاک و لباس‌های دانش آموزان و فرهنگیان آشنا شوند.

مدیرکل فرهنگی، هنری وزارت آموزش و پرورش، تصریح كرد: همه تولیدکنندگان، طراحان و شرکت‌هایی که در این نمایشگاه حضور دارند مطابق قوانین آموزش و پرورش و سایر نهاد های نظارتی پوشاک طرح های خود را ارائه می‌کنند.

وی خاطرنشان كرد: مدارس، معلمان، دانش آموزان و اولیاء می توانند با حضور در این نمایشگاه از کم و کیف لباس‌ها، رنگ‌ها و طرح‌های قابل استفاده دیدن کنند و الزامی برای قرارداد بستن با این شرکت ها ندارند و همه موارد مطابق با مصوبات و الزامات وزارت آموزش و پرورش است.

علی اكبرزاده افزود: نمایشگاه پوشاک دانش آموزی فضایی را فراهم کرده تا طرحها، مدل ها و رنگهایی که براساس الگوهای اسلامی، ایرانی، بومی و محلی تهیه و تولید شده به معلمان، مسئولان مدارس، اولیاء و دانش آموزان ارائه شود.

مدیرکل فرهنگی، هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: همه مدل هایی که در نمایشگاه پوشاک مدارس ارائه می شود با دقت بررسی و مورد تایید کارشناسان وزارت آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است تا فرصتی برای ارائه الگو های جدید اسلامی -ایرانی به دانش آموزان، اولیا و مسئولان مدارس باشد.

وی تصریح کرد: نمایشگاه پوشاک مدارس از ۲۹ تیرماه تا ۱ مرداد ماه در بوستان گفت و گو با همت کار گروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود که آموزش و پرورش نیز به عنوان عضو تاثیرگذار این کار گروه با آنها در برگزاری نمایشگاه مشارکت خواهد داشت.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت‌نام و مشارکت در نمایشگاه می‌توانند با شماره‌های ۲۲۸۸۳۰۹۳ و ۲۲۸۵۵۸۶۲ دبیرخانه اجرایی نمایشگاه تماس بگیرند.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۹ تیر, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو