زمان انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ -

سرلشکر سلامی:

راهبرد اقتصادی دشمن علیه ما شکست خورده است

فرمانده کل سپاه گفت: سیاست شکست دادن ما در عرصه اقتصادی با شکست روبرو شده است و این موضوعی است که دشمن‌ هم از آن اطلاع دارد.

به گزارش سرای نور،سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه صبح امروز در مراسم صبحگاه واحدهای نمونه پاسداران و بسیجیان سپاه تهران بزرگ، گفت: شهیدانی همچون ابراهیم‌همت یک اسطوره فراموش ناشدنی در جهاد و شهادت، جاوید الاثر احمد متوسلیان که صدها کیلومتر آن سوی مرزها برای نجات مردم لبنان و فلسطین در سرزمین لبنان توسط رژیم صهیونسیتی به اسارت گرفته شد، عباس کریمی، رضا دستورار الگوی مجاهدت نشاط آفرین، احمد سوداگر، حسین همدانی، سعید مهتدی،  سعید سلیمانی و بیست و چند هزار شهید جاودانه دیگر نشانه روشنی از افتخارات این سپاه درخشان است.

 

وی با بیان اینکه سپاه تهران بزرگ حافظان عزت وامنیت و ارامش مردم در تهران است، افزود: تهران ام القرا و  قلب انقلاب اسلامی است؛ تهران نقطه کنونی عزت و شرف ایران عزیر و ‌بلکه جهان اسلام است.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: ما امروز بسیاری از سیاست و ارزو ها واهداف دشمنان جهانی انقلاب را با اقتدار پشت سر گذاشتیم و در همه صحنه های نبرد به اذن خداوند و با رهبری های الهی امامان انقلاب مان همه دشمنان مان را شکست داده ایم.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه امروز بر قله رفیع در عالم ایستاده ایم،اظهار داشت: دشمنان عاجز شده اند و راهی برای غلبه بر ما پیدا نمیکنند چون‌ همه راه از زمین، هوا و دریا بر روی دشمنان بسته است؛ مردان مدافع میهن عزیز و ارزش های انقلاب ومدافعان مسلمانان مظلوم ومدافعان حریم امنیت حرم‌ های اهل بیت ، همه جا با یک نشان به نام انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان مثل کوه و ‌همانند صخره های تسخیر ناپذیر ایستاده اند.

وی تصریح کرد: این مدافعان همه جا راه را بر حرکت دشمنان بسته و آنها را متوقف کرده و به عقب رانده و سرزمین های بسیاری نیز ازاد شده اند؛ نظام‌های دست نشانده ای فروریخته و هیچ‌کس در جبهه دشمن دیگر امیدی به پیروزی ندارد چون شما روی زمین در برابر دشمنان خدا آرایش گرفته اید.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: پس تا وقتی شما هستید و ایستاده اید دشمن راهی جز عقب نشینی ندارد؛ این در حالی است که آرزوی آنها این بود که اقتصاد کشور ما فلج شود اما امروز می بینید که این‌کشور بهتر از کشور های پیشرفته در حال ساخته شدن است؛ امروز هرچند در تحریم هستیم اما در حال رفع مشکلات خود قرار داریم در صورتی که دشمن‌ در حال مواجهه با مشکلات سنگین تری است.

سرلشکر سلامی گفت: امروز در خیابان های کشورهای به ظاهر پیشرفته مشکل، مسئله و بحران دیده می شود اما در ایران چیزی با این نام وجود ندارد؛ پس سیاست شکست دادن ما در عرصه اقتصادی با شکست روبرو شده است واین موضوعی است که دشمن‌ هم از آن اطلاع دارد.

وی با بیان اینکه در برخی از عرصه ها فناوری های دشمن را حتی در میدان پشت سر گذاشته و بر آن ها غلبه کرده ایم‌،گفت: امروز جوانان ما عرصه علم‌ و ‌فن اوری را به عرصه جهاد تبدیل کرده‌اند و محاصره علمی را شکستند و حتی ‌انحصار علمی را نیز از دشمن گرفتند.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: عملیات روانی دشمن را ملت ایران شکسته وآن را مچاله کرده و دیگر هیچ‌کس در ایران پژواک‌صدای بیگانه نیست؛ ملت ایران می داند بیگانه فقط به دنبال شکستن عزت ما است؛ دیگر همه جهان می داند که این میدان مواجهه چیزی جز یاس برای دشمنان ما ندارد.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: مردم ما امیدوار، بسیج ما سرافراز، نیروهای مسلح مان مستحکم، رهبرمان آرام‌وبا وقار و با صلابت این انقلاب بزرگ‌را هدایت می کندپس ما چیزی برای قرارگرفتن در تراز قدرت های برتر جهانی کم نداریم و ‌همه چیز مهیا است؛ ایران مان را همواره می سازیم به گونه ای که برای همگان الگوشود که‌می توان در برابر قدرت های بزرگ ایستاد و ‌در عین حال هم پیشرفت کرد و برجسته و ‌ممتاز شد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۶ آبان, ۱۳۹۸

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو