زمان انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴ -

گزارشی از وضعیت آبی پوشان؛

بازیکنانی که اولویت‌ استقلال هستند/ مظلومی به‌دنبال ستاره‌های ۸۹

تیم فوتبال استقلال در شرایطی صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر است که برای نیم فصل دوم باید چند مهره مورد نیاز کادر فنی را به جمع نفرات خود اضافه کند. در این میان اولویت‌های مظلومی مردانی از لیگ قطر هستند!

به گزارش سرای نور؛هفته‌های پایانی نیم فصل اول پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر در شرایطی برگزار خواهد شد که از چند روز پیش گمانه زنی ها برای بازیکنانی که نیم فصل به تیم های مختلف می روند آغاز شده است.

در این بین استقلال که صدرنشین لیگ برتر است مورد توجه بیشتری قرار دارد. این تیم دو بازیکن خود را در نیم فصل از دست داده و طبیعتا باید به دنبال گرفتن جانشینان آنها باشد. ریوالدو و کرار که دو مهره مرکزی و تاثیرگذار استقلال محسوب می شدند از این تیم رفته اند و حالا مظلومی به دنبال گزینه های جانشینی آنهاست.

پرویز مظلومی برای تهیه لیست و اولویت‌های خود چشم به قطر دارد و شرایط استقلالی های حاضر در لیگ این کشور که دو هافبک میانی و یک مدافع وسط سال ۸۹ استقلال آنجا هستند و البته درگیر شایعه های جدایی.

به نظر می‌رسد قطری‌ها چندان از بازیکنان ایرانی راضی نیستند. روز گذشته روزنامه الوطن اعلام کرد که تیموریان ممکن است از ام صلال جدا شود، منتظری هم اوضاع چندان فوق‌العاده ای ندارد و دوباره مصدوم شده است، جباری هم روزهایی طلایی را سپری نمی‌کند و این هفته هم یک پنالتی را از دست داد.

اتفاقا در ایران یک مربی هست که با هر سه این بازیکنان رابطه خوبی دارد و باز اتفاقا هم دفاع وسط و دفاع راست نیاز دارد و هم دو هافبک وسط بازیساز را از دست داده است. پرویز مظلومی دو هافبک طراح لازم دارد و بازیکنی که بتواند هم در دفاع راست و هم در دفاع وسط بازی کند که به این ترتیب تیموریان، جباری و منتظری گزینه‌های ایده آل او خواهند بود.

مظلومی از این انتقال‌ها کاملا استقبال خواهد کرد و این سه بازیکن را اولویت لیست انتخاب‌های استقلال می داند. البته باید دید شایعات قطری در پنجره زمستانی به واقعیت می‌رسد یا نه؟

اگر چنین اتفاقی رخ دهد، مظلومی به دنبال تیم سال ۸۹ خود خواهد بود که ستاره های زیادی داشت آنقدر که در آن کرار اصلا ستاره محسوب نمی شد.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۵ آذر, ۱۳۹۴

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو