زمان انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۵ -

قضاوت ۲ داور مازندرانی در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال

دبیر دپارتمان داوران هیأت فوتبال مازندران از قضاوت دو داور مازندرانی در لیگ برتر فوتبال کشور خبر داد.

به گزارش سرای نور، حسن کیومرثی طی گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، اظهار کرد: اشکان خورشیدی و سیدوحید کاظمی به‌عنوان دو داور مازندرانی این هفته در شهرهای اصفهان و تهران قضاوت می‌کنند.

 

وی افزود: هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور طی روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ۲۲، ۲۳ و ۲۴ دی‌ماه از ساعت ۱۵ برگزار می‌شود، که دو داور مازندرانی به قضاوت می‌پردازند.

دبیر دپارتمان داوران هیأت فوتبال مازندران بیان کرد: اشکان خورشیدی داور بین‌المللی فوتبال مازندران به‌عنوان داور وسط، بازی دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و سیاه‌جامگان مشهد را سوت می‌زند.

این مسؤول تصریح کرد: این بازی که روز جمعه ۲۴ دی‌ماه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود، حسن ظهیری، براتعلی مولوی و وحید صالحی به‌عنوان کمک داوران و علیرضا کهوری نیز به‌عنوان ناظر داوری فدراسیون حضور دارند.

کیومرثی از قضاوت دیگر داور باتجربه مازندرانی در این هفته خبر داد و افزود: سیدوحید کاظمی داوره خوش‌آتیه مازندرانی نیز به‌عنوان داور وسط بازی دو تیم پیکان تهران و گسترش فولاد تبریز را قضاوت می‌کند.

وی در پایان با بیان اینکه این بازی از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار می‌شود، گفت: محمدرضا ابوالفضلی، مهدی عالقدر و کوپال ناظمی به‌عنوان کمک داوران و محمدعلی فروغی نیز به‌عنوان ناظر فدراسیون کاظمی را در این دیدار همراهی می‌کنند.

منبع:بلاغ

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۳ دی, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو