زمان انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۵ -

فرماندار نور:

مهمترین مساله در انتخابات، حضور حداکثری مردم است

فرماندار نور گفت: باید انتخابات را سالم و به دور از هرگونه دخالتی برگزار کنیم و مهمترین مساله در انتخابات، حضور حداکثری مردم است.

هادی خنجری در جلسه  شورای اداری  شهرستان نور با گرامیداشت یاد و خاطره  آیت الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: آیت الله هاشمی شخصیتی تأثیرگذار بودند که جریان‌های انقلاب همچون موتلفه،  فدائیان اسلام و مجاهدین انقلاب اسلامی  را  مدیریت کردند.
وی افزود: آیت الله هاشمی در برقراری ارتباط بین گروه‌های انقلابی و رد و  بدل کردن  فرامین امام  راحل نقشی اساسی داشتند.
فرماندار نور هاشمی رفسنجانی را  از  نخبگان و نوابغی نام برد که در جریان انقلاب به امام پیوست و تابع محض فرامینشان بود.
این مسئول دهه فجر را  یادآور رشادت‌ها و مطالبات عدالتخواهانه ملت نام برد و افزود: در دهه فجر علاوه بر کارهای فرهنگی باید عملکرد نظام  و دولت را  به منصه ظهور و آگاهی مردم برسانیم  و از رؤسای دستگاه‌ها خواست تا  برنامه‌هایشان را در این دهه تنظیم و  به  فرمانداری  اعلام کنند.
خنجری  موفقیت  دولت را  موفقیت نظام  نام برد و در ادامه گفت: دولت با وجود تمام محدودیت‌ها  اقدامات تأثیرگذاری صورت داده  است که  باید  به عنوان امانتدار مردم  آنها را از ۱۲ تا ۲۲ بهمن به اطلاع مردم شهرستان برسانیم زیرا  حضور  و حمایت مردم  تنها نیروی اتکای مدیران  در  عرصه خدمتگذاری است.
وی با اشاره به  سالگرد  برجام گفت: برجام با وجود منتقدانی که دارد  اما معتقدم  حتی مخالفان  برجام هم نمی‌توانند میزان موفقیت  نظام  در عرصه سیاست بین المللی را کتمان کنند؛ همچنین  نباید  فراموش  کنیم که  برجام اگر  هیچ تأثیری نداشته باشد، سایه  شوم جنگ  را از سر ملت ما کم کرده است.
فرماندار نور افزود: همه کسانی که امروز  مسئولیتی دارند  معمولاً  از کسانی هستند که از قافله  شهدا جا مانده اند و قطع به یقین مدیرانی که  پشت میز خدمتگذاری نشسته اند  از مبارزه  و جنگ با استکبار نمی‌هراسند.
این مسئول تصریح کرد: نباید از سر بی انصافی بگوییم  که برجام مایه ننگ است چرا که  قدرت نظام  پای میز مذاکره در برجام  به ظهور رسید و بسیاری از تحریم ها بواسطه  برجام، دشمن را خلع سلاح کرد.
خنجری به بدعهدی‌های آمریکا  و اذعان دولت  به این موضوع اشاره کرد و گفت: دولت یک  قدم عقب ننشسته است و  پیگیر حقوق ملت در این حوزه است.
وی با اشاره به انتخابات پیشرو در اردیبهشت ۹۶ افزود: در انتخابات گذشته ثابت کردیم  که از امانت مردم به  شایستگی  حراست کردیم و این بار نیز باید انتخابات را  سالم  و  به دور از هرگونه دخالتی را برگزار کنیم و  مهمترین مساله در انتخابات ، حضور حداکثری مردم  است.
فرماندار نور  اضافه کرد: امروز برخی شوراها، به عنوان یک نهاد مردمی از خط قرمزها عبور می کنند و نباید فراموش کنیم که شورا محل خدمتگذاری  و  صیانت از ارزش‌هاست.
این مسئول خاطرنشان کرد: قالب شوراها در شهرستان نور  افرادی پرتلاش  و خدوم هستند اما  نباید اجازه دهیم  یک عده کم این چهره زیبا را خدشه دار  کنند.

 

حجت الاسلام جباری، امام جمعه چمستان تجلیل از هاشمی رفسنجانی را  تجلیل از  نظام دانست و گفت: فصل الخطاب هاشمی رفسنجانی رهبر معظم انقلاب بوده است و  هر کسی  در هر جبهه و  خط سیاسی  و  فکری  باید در خدمت  نظام  و رهبری باشد.
امام جمعه چمستان  اظهار کرد: همه ما  انسان‌ها باید اهل  ذخیره  عمل صالح  باشیم و دنیای فانی را  فدای  آخرت باقی کنیم و  عمل صالح  نیز  عملی ست که  اثرش در دنیا  تمام  نمی‌شود و اولین  قدم آن است که  عمل صالح  را  بشناسیم  و  سپس به  انجام آن اقدام کنیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ بهمن, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو