زمان انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ -

در کشور آذربایجان(باکو 2017) :

جوان ایزدشهری، قهرمان مسابقات اوراسیایی در رشته کونگ فو توآ شد

امیررضا غلامی در مسابقات اوراسیایی کشور آذربایجان (باکو2017) صاحب عنوان قهرمانی در رشته کونگ فو توآ شد.

به گزارش خبرنگار سرای نور؛ امیررضا غلامی ،جوان ۱۷ ساله ایزدشهری در رشته ” ورزشی کونگ فو تو آ ” فعالیت می کند و در واپسین روزهای سال ۱۳۹۵ توانست بار دیگر برای استان مازندران و شهرستان نور افتخارآفرینی کند.

مراسم استقبال از امیررضا غلامی کونگ فو کار ایزدشهری ، که صاحب عنوان قهرمانی در مسابقات اوراسیایی در کشور آدربایجان (باکو ۲۰۱۷) شد ،با حضور مردم و ورزشکاران با شور خاصی برگزار گردید.

 

 

 

غلامی ، ۷ سال است که با مربیگری استاد بهمنی در رشته کونگ فو توآ به فعالیت می پردازد و ضمن عضویت در تیم ملی ، چندین دوره پیاپی در مسابقات کشوری و استانی به مقام قهرمانی دست یافته است و در این دوره اولین بازی ملی خود را به انجام رسانده است.

وی مشکلات مالی و حمایتی و نبود اسپانسر را یکی از مشکلات عمده ورزشکاران این رشته برشمرد و گفت : تمام هزینه های مربوط به آن با خود ورزشکار میباشد.

امیررضا غلامی ، آب آوردگی مفاصل ، شکستگی ساق پا ، پاره شدن مینیکس دست و پا و کش آمدن تاندوم پا را از آسیب های عمده جسمی و گاه جبران ناپذیر این رشته برای ورزشکاران خواند

این ورزشکار در پایان به خبرنگار ما گفت: برای کسب مهارت های جدید و ثابت نگه داشتن این مقام در سطح جهانی، به تمرین هایم به طورمستمر و جدی ادامه خواهم داد.

 

 

 گ

زمان انتشار: ۱۱ فروردین, ۱۳۹۶

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو