زمان انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

فرماندار نور:

باید برای گسترش دامپروری از دامداران حمایت کنیم

فرماندار نور گفت: باید برای گسترش دامپروری از دامداران حمایت کنیم و از قانون فقط برای مسدود کردن مسیرها استفاده نکنیم.

به گزارش خبرنگار سرای نور،هادی خنجری در همایش دامداران شهرستان نور اظهارکرد: این همایش فرصتی است تا از نزدیک با دامداران ارتباط برقرار کنیم و مشکلات و چالش‌ها را بشنویم و برای برون رفت از این چالش‌ها تدبیری بیندیشیم.

 

وی گفت: برخی چالش‌ها به ظاهر کوچک در حوزه‌های مختلف، مشکلات عدیده‌ای را برای شهرستان به وجود می‌آوردند و باید با همت جمعی چالش‌ها را دسته بندی کنیم و با کمک نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت و قطعاً تلاش ما در حوزه ی اجرایی، مشکلات را رفع کنیم و این نیاز دارد پس از این همایش جلسات را کار گروهی و کاربردی برگزارکنیم و نباید برای اجرای قانون بین شهرستان‌ها تفاوت باشد زیرا این تفاوت‌ها سبب نارضایتی مردم می‌شود.

 

 

 

فرماندار نور تأکید کرد: برای گسترش دامداری و دامپروری باید  از دامداران حمایت کنیم و از قانون فقط برای مسدود کردن مسیرها استفاده نکنیم.

 

این مسئول در حوزه حمایت از دامپروری و کشاوزی تصریح کرد: با توجه به وسعت شهرستان و پراکندگی مراتع و جنگل، سرانه تسهیلاتی که به ما در شهرستان نور اختصاص می‌دهند نسبت به شهرستان‌های دیگر کافی نیست، باید در این حوزه همت کنیم و با دسته بندی مشکلات برای رفع آن تلاش کنیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو