زمان انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۴ -

جام جهانی کوچک فوتسال زنان؛

ایران ژاپن را شکست داد و هفتم شد/ تکرار نتیجه جام ملت‌ها

تیم ملی فوتسال زنان ایران در آخرین دیدار خود در مسابقات فوتسال جام جهانی کوچک تیم ژاپن را شکست داد و به عنوان هفتمی این مسابقات رسید.

به گزارش سرای نور؛تیم ملی فوتسال زنان ایران که با انگیزه زیادی مسابقات فوتسال جام جهانی کوچک را در کشور گواتمالا آغاز کرده بود، در نهایت و با قبول سه شکست در رده چهارم گروه اول این مسابقات ایستاد تا برای کسب عنوان هفتم، به مصاف تیم چهارم گروه دوم یعنی ژاپن برود.این مسابقه بامداد امروز شنبه (به وقت تهران) برگزار شد که در نهایت تیم ایران توانست با نتیجه ۲ بر یک تیم ژاپن را شکست بدهد و عنوان هفتمی را از آن خود کند. تیم ژاپن هم با قبول چهار شکست هشتم شد. این در حالی است که ایران و ژاپن چند ماه پیش در فینال مسابقات جام ملتهای فوتسال زنان آسیا با هم بازی کرده بودند و تیم کشورمان توانسته بود با برتری یک گله در آن دیدار به عنوان قهرمانی آسیا برسد.

ایران در مرحله گروهی جام جهانی کوچک گواتمالا، ابتدا با نتیجه ۳ به یک مقابل پرتغال شکست خورد و سپس با ۶ گل برابر برزیل باخت. تیم فوتسال زنان در آخرین مسابقه مرحله گروهی با نتیجه ۲ به یک مقابل کاستاریکا شکست خورده بود. به این ترتیب تیم فوتسال زنان ایران با کسب تنها یک پیروزی به عنوان هفتم رسید و به کار خود در مسابقات جام جهانی کوچک پایان داد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ آذر, ۱۳۹۴

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو