زمان انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۶ -

محسن بنگر: می‌خواهم از نفت جدا شوم

بازیکنان تیم نفت تهران امروز ساعت 15:30 باید در محل تمرین این تیم حاضر شوند تا تکلیفشان مشخص شود.

سرای نور؛بلاتکلیفی باشگاه نفت تهران بیش از همه موجب ناراحتی بازیکنان این تیم شده است. در حالی که نیم فصل دوم رقابت ها هم آغاز شده اما هنوز این باشگاه در بلاتکلیفی محض به سر می برد و باز هم خبر از واگذاری این باشگاه به مالک جدید است. محسن بنگر یکی از بازیکنان با تجربه این تیم است که در ابتدای فصل به نفت آمد. او درباره شرایط باشگاه گفت:« امروز باید ساعت ۱۵:۳۰ سر تمرین باشیم تا تکلیفمان مشخص شود.» او درباره آینده خودش در این تیم گفت:« یکی دو تا پیشنهاد خوب دارم و امروز باید ببینیم با چه کسی طرف هستیم و چکار باید بکنیم.»

کاپیتان سابق پرسپولیس همچنین اضافه کرد:«خودم دوست دارم رضایتنامه ام را بگیرم و بروم. اگر همه چیز از این به بعد خوب و عالی هم پیش برود ما یک ماه، یک ماه و نیم زمان را از دست داده ایم و این خودش مشکل ساز خواهد شد.»

او اضافه کرد:« از اول فصل آنقدر وعده و وعید به ما داده اند که دیگر گوشمان از این حرف ها پر است و تا اتفاقات واقعا نیفتد نمی توان آن را باور کرد.» بنگر درباره وضعیت پرداخت های باشگاه هم گفت:« ما ده درصد در زمان بهنام پیشرو گرفتیم و ده درصد هم در زمان آقای جهانیان. همین!»

محسن بنگر در پایان گفت:« امیدوارم امروز مشخص شود با چه کسی طرف هستیم چون من دوست دارم رضایتنامه ام را بگیرم و از نفت بروم.»

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۰ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو