زمان انتشار: ۱ آذر ۱۴۰۱ -

فرماندار شهرستان نور اعلام کرد:

فوت خانواده چهار نفره بر اثر گازگرفتگی در شهرستان نور

فرماندار شهرستان نور از فوت خانواده چهار نفره بر اثر گازگرفتگی در روستای آهودشت چمستان نور خبر داد.

احمد توکلی فرماندار شهرستان نور در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ما با اشاره به فوت خانواده چهار نفره در چمستان اظهارکرد: یک خانواده ۴ نفره بر اثر گازگرفتگی در روستای آهودشت چمستان دچار خفگی شدند.

 

وی‌گفت: این خانواده که از مسکن دومی‌ها (خوش‌نشین‌های) این منطقه بودند به علت گرفتگی لوله گاز و لانه پرنده در آن مکان دچار این حادثه دلخراش شدند.

فرماندار شهرستان نور افزود: بستگان در تهران به علت پاسخگو نبودن و نگرانی در شنبه شب در چمستان پیگیر ماجرا و متوجه این حادثه می‌شوند.

توکلی تأکیدکرد کرد: مردم شهرستان نور با فرا رسیدن فصل سرما در استفاده از وسایل گرمایشی به ویژه گاز و بخاری توجه ویژه داشته باشند و خروجی گازها و دودکش‌ها را کنترل و از مسدود نبودن آن اطمینان حاصل کنند.

علی اکبر قلی پور فرمانده انتظامی شهرستان نور نیز در تشریح جزئیات این حادثه گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر گاز گرفتگی منجر به مرگ در یکی از مناطق روستایی شهرستان نور، ماموران پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نور، تصریح کرد: برابر بررسی‌های به عمل آمده در این حادثه که در یکی از مناطق روستایی چمستان به وقوع پیوست ۴ عضو یک خانواده دچار گازگرفتگی شدند.

قلی پور با بیان این که برابر بررسی‌های به عمل آمده از سوی کارشناسان آتش نشانی علت گاز گرفتگی نشت هواکش بخاری اعلام شده است، اظهار داشت: جسد این افراد پس از تشکیل پرونده به سردخانه منتقل و موضوع در دست بررسی است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ آذر, ۱۴۰۱

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو