زمان انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۶ -

بازی دوستانه تیم های استقلال برابر نساجی با یک گل به نفع آبی های تهرانی به پایان رسید.

اولین پیروزی استقلال در اولین بازی دوستانه

سرای نور؛نیمه اول بازی استقلال با ترکیب سید مهدی رحمتی، مجید حسینی، هرائر مگویان، میلاد زکی پور، خسرو حیدری، امید نورافکن، فرشید باقری، محسن کریمی، داریوش شجاعیان، حسن بیت سعید و علی قربانی به میدان رفت تا این بازیکن اولین ترکیب استقلال را در اولین بازی دوستانه شکل بدهند.

شروع بازی با حملات استقلال آغاز شد و این تیم خیلی زود توسط حسن بیت سعید به گل رسید تا آبی ها دقایق ابتدایی بازی را با موفقیت شروع کنند.

اما استقلال در نیمه دوم استقلال با ترکیب متفاوت وارد زمین شد و منصوریان از حسین حسینی، عظیم گوگ، پادوانی، وریا غفوری، روزبه چشمی، یعقوب کریمی، فرشید اسماعیلی، فرشید نجفی، جابر انصاری، مهدی قائدی و سجاد شهباززاده درترکیب تیم خود استفاده کرد.

در این نیمه استقلال نتوانست موقعیت زیادی روی دروازه حریف خلق کند و یک بار شوت شهباززاده با اختلاف کم به بیرون رفت و یک بار هم شوت مهدی قائدی به تیر دروازه حریف برخورد کرد.

در این بازی منصوریان برای تست کردن بازیکنان تیمش خیلی زود دست به تعویض زد و حسن حیدری را جانشین فرشید باقری کرد و یعقوب کریمی را به جای میلاد زکی پور به زمین فرستاد.
•  سجاد شهباززاده با توجه به این که روز گذشته در تمرین استقلال حضور نداشت، در ترکیب این تیم قرار نگرفت.

•  همچنین پژمان منتظری، مجتبی جباری و آرمین سهرابیان هم که به تازگی با این تیم قرارداد امضا کرده اند، به صورت اختصاصی مشغول دویدن دور زمین هستند.
•  همچنین مجید حسینی و یکی از بازیکنان نساجی در نیمه اول از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۰ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو