زمان انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶ -

طوفان ۷ دقیقه‌ای و پشتک به سمت استقلال

مهاجم تیم سایپا به آمادگی نسبتا خوبی در بازی های لیگ برتر رسیده است.

سرای نور؛روز گذشته تیم سایپا در پرگل ترین بازی هفته هجدهم لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان موفق شد به پیروزی ۳ بر ۲ دست یابد. سایپایی ها که در چهار بازی قبلی خود تنها ۴ امتیاز به دست آورده بودند توانستند با پیروزی در این مسابقه تا حدودی به شرایط خوب بازگردند و شکست سنگین هفته قبل در آبادان را به فراموشی بسپارند.

 

در این مسابقه پرفرازو نشیب مهاجم تیم دایی آمادگی بالایی از خود نشان داد. محمد عباس زاده که در ترکیب اصلی خودروسازان قرار نگرفته بود، در دقیقه ۶۴ وارد زمین شد و تنها چهار دقیقه بعد موفق به ارسال یک پاس گل برای مهدی ترابی شد. آتش عباس زاده اما با همین پاس گل فروننشست و مهاجم مورد علاقه شهریار در دقیقه ۷۱ کرنر ارسالی علی قلی زاده را تبدیل به گل سوم سایپا کرد.

 

واکنش عباس زاده به این گل که به ۴ بازی ناکامی او پایان داده بود، مثل همیشه یک پشتک بود که بازیکن ۶ گله سایپا را آماده بازگشت به روزهای ایده آل نشان داد.

 

 

حالا عباس زاده با یک گل و یک پاس گلی که مقابل استقلال خوزستان ثبت کرده، به استقبال دیدار حساس مقابل استقلال تهران می رود. این بازی که تقابل تیم های ۲۷ امتیازی لیگ به شمار می رود، از لحاظ جدولی هم برای دو تیم بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

 

ضمن اینکه عباس زاده در بازی رفت سایپا مقابل استقلال زننده تنها گل بازی و حامل ۳ امتیاز برای نارنجی پوشان بود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۶ دی, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو